2737
2739

من هروقت یه چیزی تعریف میکنم از وسطاش به بعد زیاد توجه نمیکنه

ولی خودش وقتی زیاد حرف میزنه انتظار داره من گوش کنم

شما چی؟؟؟

کدوم کار شوهرتون عصبی و کلافتون میکنه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اين ك نمياد بگيرتم خيلي عصبيم ميكنه😂🤦🏻‍♀️

😂😂😂😂

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
2728
2738

اینکه وقتی چیزی رو برای اولین بار از زبون من میشنوه قبول نداره باید از کس دیگه ای بشنوه یا یکی تایید کنه حرفمو تا اینم قبول کنه

باهام مثل بچه برخورد میکنه بعضی وقتا

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          
اینکه وقتی چیزی رو برای اولین بار از زبون من میشنوه قبول نداره باید از کس دیگه ای بشنوه یا یکی تایید ...

عین شوهر من حالا خودش اندازه بز هم نمیفهمه همیشه هم به حرف من میرسه باز

🕌🏴🏴🏴  اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا اَباعَبدِالله  🏴🏴🏴🕌    🍁🍁🍁🍁  دختر آبانم  🍁🍁🍁🍁  😍😍😉

خخخخ دقیقا شوهره منم وقتی حرف میزنم فقط میگه اوهوم یا سرشو میخارونه انگار کلافه شده ..یااینکه همش میره حموم میگه بیا موهای پشت گردنمو بزن..یا اینکه خیلی اروم کاراشو انجام وقای عجله دارم اما خودش عجله داشته باشه نمیزاره من حتی برم دستشوئی..یا وقتی خونه پددش هستیم به شوخی منو میزنه خوشم نمیاد از این کارش ..😠😠😠😠

2706