2733
2739
عنوان

شماهم این بیماری رو دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13846 بازدید | 88 پست
وای خیلی سخته آدم نمیتونه حتی اعتراض کنه به بقیه چون براشون عادیه بنده خداها فکرشم نمیکنن زیاد صدا م ...

اره واقعا مجبوریم جامون عوض کنیم یا دست رو گوشام بزارم یا کلا صحنه رو ترک کنم  

الهم صل علی محمد و ال محمد

منم دقیقا 😶

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همیشه معتقدم ادم باید قبل از دوستی یا ازدواج با کسی ی روز برن رستوران ببینه ایا با صدا غذا می خوره یا نه اگر مثل حتی از صدای ساعت هم رنج می برند زندگی با این گونه افراد براشون سخته 

2728

من به خاطر همین همیشه سر میز یا سفره نمی شینم زانو درد رو بهونه می کنم تو اتاقم یا روی مبل میشینم غذا می خورم

من قبلا خیلی خیلی حساس بودم و صدای نفس کشیدن مردا و پیرمردا تو تاکسی یا بیرون برام وحشتناک بود 

و مامانم چای رو  هورت میکشید  اعصابم خراب میشد 

و خواهر زاده م ملچ ملوچ میکرد حالم بد میشد از غذا 

اما به مرور زمان بهتر شدم و زیاد توجه نمیکنم 

اما شب موقع خواب اگر صدای نفس زدن و خروپف بشنوم 

روانی میشم و باید حتما بیدار کنم تک تک شونو و بگم درست بخواب . البته چنگال و قاشق هم ته قابلمه کسی بکشه   میکشمش

موفقیت نزدیک است ...
2740

به نظر خودم من سالمم و صدای هیچی نمیتونه اذیتم کنه جز تبلیغ تلویزیون،تا تبلیغ میشه حتی تو ماهواره به شوهرم میگم خفش کن خفش کن،وای دخترم شاکی میشه چون تبلیغ دوس داره،کنترل باید دم دستم باشه تا در موارد ضروری خفش کنم،شکر خدا شوهرمم همراهی میکنه😂😂😂

بنظرم به ضعف اعصاب هایمان بیشتر بستگی داره هر چی ضعیف تر میشیم بیشتر رنج میبریم شاید خوردن منظم و ۴۰ روزه دم کرده گاو زبان بتونه بهمون کمک کنه

یکی از آمادگیها برای ظهور این است که مثل زمان ظهور با هم مهربان باشیم و هرچه را برای خود می پسندیم برای دیگران هم بپسندیم
2706