2733
2734

پسرم رو گذاشتم پیش یک.بچه من خیلی بچه ارومی ومودبی هست.الان داشت برام تعریف میکرد که چند تا از بچه ها اذیتش میکردن.اینم اروم زده تو صورت یکیشون ودوستش بهش گفته اگه بهش نگی ببخشید باهات دوست نیستم.اینم عذر خواهی کرده در کل میخوام بهم بگید چکار کنم یکم بچه قوی بشه واز کسی نترسه اصلا نمیدونم چه برخوردی کنم.اعتماد بنفسش خیلی پایین هست

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بهش یاد بده قوی باشه از خودش دفاع کنه..وگرنه توسری خور میشه..

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!
پیش ۱ چیه،پسر من امسال باید میرفت پیش دبستانی ،نیمه دومی بود نرفت

پیش یک غیر ضروری هست.یعنی سال بعد میره پیش دوباره.پسرشما میره اول؟

خب عزيزم كتك زده حالا درسته اروم بوده ولي زده ديگه اونم بهش گفته بايد عذرخواهى كني چه پسر عاقل و فه ...

نه عزیزم اون چند بار زده تا اینکه پسر منم برگشته زده

2738

پسرم دو ساله بود همه رو میزد و خیلی از خودش دفاع میکرد 

زرنگ بود 

بس ک همه رو زد گفتیم نزن 

زدن کار خوبی نیست 

تو سه سالگی کلا ضعیف شده بود کتک میخورد 

الان سه سال و نیمه 

ببین کسی از دستش تو امان نیست 

انقدر گفتیم نزار کسی بزنتت 

همش میگه به دوستاش بی ترربیتا منو میخواهین بزنین ؟

برین بیرون بیتربیتا 

دوستمو و پسرش تو خونمون بودن پسر دوستمو خون به جیگر کرد انقدر گفت بی تربیت پاشو برو بیرون 

هر دفه از ی طرف بوم میوفته 

کاش نرمال بشه

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
در کل ،بهش بگو هر کی تو رو اذیت کرد بزنش،منکه اینو به پسرم میگم،میگم اگه کتک خوردی اومدی پیشم ،منم د ...

اینجوری که بد میشه !!

🤔🤔🤔 الان نگرفتم مشکل چیه؟خب کار خوبی نکرده کتک زده حالا به هر دلیل،یه دوست مودب و بافرهنگ مث خودش ...

بله 

این الان خوبه و نرمال 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
🤔🤔🤔 الان نگرفتم مشکل چیه؟خب کار خوبی نکرده کتک زده حالا به هر دلیل،یه دوست مودب و بافرهنگ مث خودش ...

مشکلم اینه اعتماد بنفسش خیلی پایینه .میترسم عادت کنن به اذیت کردنش

2706