2737
2734
من ۲ سال و نیم درگیرشم.خیلیم دکتر رفتم ولی نتیجه نگرفتم.چند ماهه دارم میرم پیش پروفسور شیدا شمس خیلی ...

منم دارم میگم هاشور یاتاتو انجام ندادین خیلی دلم میخاد انجام بدم میگن نمیشه😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
میشه بگید که برای درمان لیکن پلان مو چیکار کردید؟ منم درگیر این بیماری ام

سلام .منم لیکن پلان پوستی داشتم فعلا خوب شده .الان موهام خیلی میریزه .نکنه موییش رو گرفتن .میشع بگین علاعمش چیه .شما در چه حد خارش کف سر دارین؟؟؟؟؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
سلام .منم لیکن پلان پوستی داشتم فعلا خوب شده .الان موهام خیلی میریزه .نکنه موییش رو گرفتن .میشع بگین ...

سلام من علاعمم ریزش مو فوق العاده شدید بود که دکتر رفتم نمونه برداری کردن تشخیص لیکن پلان دادن، خارش سر و قرمزی الحمدلله ندارم پوسته ریزی یکمقدار دارم

سلام من علاعمم ریزش مو فوق العاده شدید بود که دکتر رفتم نمونه برداری کردن تشخیص لیکن پلان دادن، خارش ...

خدارو شکر 

دوست عزیز ریزش موهاتون خوب خوب شد .اون موهایی که ریزش کرده بودن بازم رشد کردن ؟

سلام من علاعمم ریزش مو فوق العاده شدید بود که دکتر رفتم نمونه برداری کردن تشخیص لیکن پلان دادن، خارش ...

کجا رفتین برای نمونه برداری؟

هزینش چقدر شد؟

دارو هایی که استفاده کردین قیمتش خیلی زیاده ؟؟؟

کجا رفتین برای نمونه برداری؟ هزینش چقدر شد؟ دارو هایی که استفاده کردین قیمتش خیلی زیاده ؟؟؟

ریزش موهام که هنوز نه همونجوریه، من دوجلسه پی آر پی کردم داروهامم چون کورتونی بودن فقط یکماه استفاده کردم، پی آر پی جلسه ای یک میلیون، داروهامم دوسریکه رفتم هفتصد هشتصد شد

ریزش موهام که هنوز نه همونجوریه، من دوجلسه پی آر پی کردم داروهامم چون کورتونی بودن فقط یکماه استفاده ...

پی آر پی چی هست .؟ دارو هات کروتونی هست یعنی چی خوب نیست زیاد استفاده کنی؟

یا خدا قیمتا چقدر زیادن😔منم دستم خالی 

امید وارم ریزش موهام از لیکن پلان نباشه 

پی آر پی چی هست .؟ دارو هات کروتونی هست یعنی چی خوب نیست زیاد استفاده کنی؟ یا خدا قیمتا چقدر ...

پی آر پی خون خودت رو میگیرن میزارن تو یه دستگاه بعد به سرت تزریق میکنن. کورتون هم خوب نیست زیاد استفاده بشه منم ترسیدم استفاده نکردم، انشاالله برای شما لیکن پلان نیست 

2706