2733
2734
عنوان

خانوما نوزاااد خواهر خیلی.....بعدا؟

151 بازدید | 10 پست

سلام.۱۰ روزشه خیلی خیلی ارووومه اصلا گریه نمیکنه خیلی کم پیش میاد ک اونم چیزی نیس یعنی بعدنم همینطوری میمونه یا شلوغ تر میشه؟؟؟

تو فامیلاتون بچه ی اینجوری ارومی بوده؟بعدا شلوغ شده؟اینجور اروم بودن طبیعیه؟

همش نگران میگه چ فایده بعدا میخواد شلوغ بشه

والا بده خداروشکر کنه نه بابا ب این چیزا نیست بچه بخواد شیطون بشه میشه ب آروم بودن یا نبودن قلبش ربطی نداره

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخ دختر منم اینجوری بود مامانم میگفت این مشکل داره ،الان نزدیک چهارسالشه ماشالله یه دونست دختر آروم و شیرین زبون انقد ک همه عاشقشن دیگه نمیدونم بعدا شلوغ میشه یانه،ولی دختر بزرگم واه واه از همون اول پدرمو دراورده تا الان ک نه سالشه

2731

عزيزم زردي بچه رو چك كرديد؟نكنه زرديش بالاست بي حاله شما فكر ميكنيد آرومه.شايد هم شير خوب نميخوره قندش پايينه بي حاله.هميشه زياد آروم بودن هم خوب نيست.حواستون باشه

عصر باشد وتو باشي يه فنجان چاي داغ😍
2738

بچه من اصلا صدای گریشو تو بیمارستان نشنیدن بغیر وقتی که به دنیا اومدن تا ده روزش بعد از اون رفلاکس داشت و نق میزد الانم که هزار ماشالله کم مونده دیوار راستو بره بالا

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 

دختر کوچیکه منم با این که رفلاکس داشت خیلی آروم بود ولی وقتی مهد رفتش اتیش پاره ای شد فقط خدا میدونه هیچ جوره حریفش نیستم 

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)