2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا گلم سقط شد؟ برای من پوچ بود!

من هفته 16بودم گفتن اختلال جنسیتی داره قراربود هفته دیگه سقط کنم اما امروز رفتم واسه سقط حالا همش گریه میکنم نمیدونی بچم چقده قدبلند بود رفتم خاکش کردم وبرگشتم

بعد چند وقت که از سقط گذشت ،اقدام کردید گلم و باردارشدید؟

چون استرس داشتم و شدیدا افسرده شده بودم، یک سال طول کشید.. تازه اونم به لطف طب سنتی.. اسم داروهامو یادم نیست، ولی خب حجامت و بادکش انجام دادن برام و همون ماه اول باردار شدم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2738

مال من پوچ بود بعد سقط دیگ دکتر نرفتم قزص جلوگیری خوردم بعد ۶ ماه خدا بهم پسرمو داده 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
هیچ ازمایشی ندادین گلم.؟ نکفتن علت پوچ چیه؟؟

نه میخواستم پیگیر شم ک از دستم در رفت نزدیک پریودم بود اورژانسی نخوردم ک باردارشدم دیگ 

ازمایشات قبلشو نرفتم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
ای جانم.خیلی ناراحت شدم.کورتاژ کردین؟؟

نه اجازه سقط ندادن که غیرقانونی سقط کردم قرص خریدم صبح استفاده کردم خود پرستار اومد خونه  توورزش کردناکمک کرد درد زیادی نداشت ساعت 3کامل سقط شد بردیمش دفن کردیم وبرگشتیم

نه اجازه سقط ندادن که غیرقانونی سقط کردم قرص خریدم صبح استفاده کردم خود پرستار اومد خونه  توورز ...

الهی بعدی یه نینی سالم و خوشگل باشه که بسلامتی بغلش بگیرید

خدایا شکرت
2706