2737
2739

نمیدونم چی بدم بخوره 

ب غیر از سوپ 

شما ها بلدرچین دادین تا حالا؟

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

میوه

موز مثلا

حریره اینا دیگه

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شیرموز.  خرما. ماست .دمپختک سیب گلاب. پوره هویج و سیب زمینی باکره

ماست خالی؟؟؟ مگه نمیگن لبنیات بعد یه سالگی؟

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2738
فرنی حریره شیر برنج  سوپ عصاره گوشت   عدسی   نون  پوره سیب زمینی هویج  &nb ...

عدس دل درد نمیاره؟؟؟

موز؟ برای بچه ۸ ماههه

واااا 

آره پس از کی؟؟؟؟؟؟موز و سیب جایزه

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
واااا  آره پس از کی؟؟؟؟؟؟موز و سیب جایزه

سیب میدم اما موز ندادم 

پوره سیب زمینی،پوره هویج،پوره کدو

پوره سیب زمینی،پوره هویج،پوره کدو

الان کدو گذاشتم بپزه له کنم با کمی روغن زیتون

2706