2733
2734

من نرفتم...موزه دفاع مقدس کرمان رفتم عالی بود ...خدامن رحمت کنه تمام شهدا رو...

ما رو هم هدایت کنه به مسیری که شهدا رفتن

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینجا میگن فضاش خیلی متفاوته

منظورت تهرانه ؟؟

من سه روز پیش رفتم خیلی خوش گذشت

باتموم وجود.....................گناه کردیم نه نعمت هاشو ازمون گرفت نه گناهانمون روفاش کرد اگه بندگیشو میکردیم چه میکرد؟؟!!!....

اگه منظورت باغ موزه تهرانه...که برو....

اتفاقا چند شب پیش به مادرم مبگفتم پول دستم بیاد میبرمش

خیلی باحاله

بخصوص تالار اولش شهدا برمیگردن نگات میکنن

و جبهه ها و بمبارون و ....

اوووخهی دلم خواست...

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
2740
شما عزیزی تو  جنگ از دست دادین؟؟؟

نه عزيزم

شوهر عمم جانبازه ولي 

يه بار باهم رفتيم 

اونجا رو دوست داره خيلي 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
يه بار شلمچه رفتم خيلي مسخره بود  ولي باغ موزه نه نرفتم

قد پنت هویس با زیزمین خونه ما متفاوته این دو تا...

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
نه عزيزم شوهر عمم جانبازه ولي  يه بار باهم رفتيم  اونجا رو دوست داره خيلي

گلم...من عموم شهید شده سی و یک سال جزیزه مجنون بود یه سه چهار سالی میشه اوردنش...

وقتی میرم شلمچه و جاهای دیگه همش میگم اهای خاک پسر کدوم  مادر رو در اغوش گرفتی؟؟؟بابا مادرش منتظره ها.........

بخاطر همین وقتی تو اینجور فضا قرار میگیرم ...دگرگون میشم...درضمن بابام و عموهام هم جانبازن....عروسمون هم دختر شهیده

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
گلم...من عموم شهید شده سی و یک سال جزیزه مجنون بود یه سه چهار سالی میشه اوردنش... وقتی میرم شلمچه و ...

اهان 

من هيچ حس خاصي نميگيرم ازش 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
اگه منظورت باغ موزه تهرانه...که برو.... اتفاقا چند شب پیش به مادرم مبگفتم پول دستم بیاد میبرم ...

یه کم از چیزهایی رو که دیدین با نظر خودتون میتونید وصف کنید؟؟

2706