2733
2734
عنوان

کیا تو دوران عقدشون ابرو هاشونو اصلاح نکردن!!

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 52 پست

من دبیرستان برداشتم !!!! چه جوری تحمل کردی؟؟؟؟

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من الان ۱۹ سالمه و ابروهامو برنمیدارم در حد یه تیغ زدن بالاشونه چون خیلیییی پره .ولی دختر عموام که با اختلاف زیادی از من کوچیک ترن هم ابرو برمیدارن هم رنگ میکنن همچنین موهاشونم رنگ میکنن . من یه بار ابروهامو رنگ کردم همین چند دقت میخواستم بردارن ولی برنداشتم دیگه و رنگ کردم  هیچکس متوجه نشد  

باز میشه این در  صبح میشه این شب   صبر داشته باش!
2731
2740
ولی چیز عجیبیم نیس که همتون تعجب کردین😂خیلیا دوس ندارن وردارن

والا خیلی لجله دارن خودشونو شبیه زنا بکنن😂😂😂دخترای الانو نمیشه اززنا تشخیص داد مشذلا ابروها تتو شده موها رنگ شده اخلاقاشونم نگم. برات لنز میذارن سینه هاشونو پروتز میکنن تازگیا حامله هم میشن میگن ب کسی ربط نداره مهم انسانیته😂😂بعدم میگن شوهر کمه

وزن اولیه 71وزنم الانم ۵۴ قد 169 😍😍😍 جذابیت ده هزار برابر شده اعتماد ب نفسو نگم براتون همم از اندامم تعریف میکنن بزنین دست قشنگه رووو💃💃💃
عجله نکن گلم بعد عروسیت انقد برمیداری خسته میشی!

نه زیادیم برام مهم نیست منم مثل توروحرف بابام نمتونم چیزی بگم حتی موهامم تاحالارنگ نکردم همه رو شب عروسی انجام میدم تغیراساسی کنم

2706