2737
2734
عنوان

خانما کسی میدونه طلا گرمی چنده؟

269 بازدید | 27 پست

گرمی چنده؟

چطور باید حساب کنم ک طلاهام چقد میارزن؟

میخام بفروشم دندونامو درست کنم😔

زیادم نیستن ی انگشتر و گوشواره سبک هستن

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

۴۱۰

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

وزنشون ب گرم × قبمت طلا ب روز

امروز ۴۰۸تومن گرنی

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2740
چند گرمه؟

۱گرم و ۷۷ سوت

۵۱۰ گرم

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
نمیدونی چند گرم داری

۱گرم و ۷۷ سوت

۵۱۰ گرم

کار خوبی میکنی بفروش خرج خودت کن  من که فروختم همش رو دادم شوهرم که کار و کاسبی راه بندازه اقا ...

منم طلاها عقد و عروسیمو زمین خریدیم

انگشترمم هدیه زایمانه

گوشوارمم خودم با پس انداز خریدم

تو این گرونی پول واسه دندون دیگه نمیمونه از گرونی

گرمی: 410 ایناس ولی وقتی میخوان ازت بخرن خیلی ارزووون میخرن،اینم باید در نظر بگیری

نه عزیزم موقع فروش ما گرم طلا* قیمت روز میکنن

اگه ارزون تر میشه چون وقتی ما میخریم اجرت و مالیات اینام حساب میکنن روش

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
2706