2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من امروز سوپ با بلدرچين درست کردم برا بچه هام. خوشمزه بود. هویچ و سیب زمینی و ورمیشل و گوجه بهش زدم. در حالت عادی پیاز و بلدرچين رو با روغن زیتون سرخ میکنم. ولی برا مواقع سرماخوردگی روغن نمیزنم

من الان برای بچه هام اینو بار گذاشتم

بلدرچین رو انداختم تو قابلمه پیاز رو خورد کردم روش و هویج نگینی و جو رو هم ریختم روش و آب ریختم درشو بستم گذاشتم تا یکم بپزه

بعد که پخت بلدرچینو درمیارم گوشتشو جدا میکنم پوره کدو حلوایی و رب و نمک رو اضافه میکنم میذارم جا بیفته

در اخر سبزی رو میریزم و بلافاصله خاموش میکنم

چون برای سرماخوردگی خوب نیست ربشو سرخ نکن گوجه ویتامین سی داره بهتره به جای رب گوجه رنده کنی توش

اینو بچه های من خیلی خوب میخورن بسیار هم مقویه براشون

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

جو پخته شده اعدد هویج اععدد سیب زمینی معمولی رو بزار نیم ساعت با الیتر اب بپزن نمک هم بزن بع نیم ساعت 1لیوان اشکنه مرغ اگه داری اضافه کن رشته هم بریز یکمم رب بزن با 1قاشق روغن و یدونه گالینا بلانکاوکی هم ابلیمو و فلفل اگه د وست داری بزن بزاز یک ربع باهم بپزن موقع خوردن یکم جعفری بزن  نوش جان

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود
2738

اول مرغو با پیاز تف بده زردچوبه نمک بزن بعد گوجه هویج کدوسبز کوچیک و دوتا سیر رو رنده کن بریز توش با یه مقدار برنج سبزی سوپ و یه فلفل دلمه ای رو ریز کن بریز توش آب بریز بزار خووب جا بیوفته....در آخر یه دونه سیر رنده شده با روغن و نعنا تف بده بریز توش و بعد ۵دقیقه خاموش کن..... میشه سوپ همیشگیت حتماااا امتحان کن فقط نکتش جا افتادنشه

اول بال و گردن مرغ رو با جو پوست کنده و پیاز خورد شده و سیب زمینی نگینی خورد شده میزارم قشنگ میپزه 

بعد رب گوجه میریزم..در قابلمه رو میزارم بپزه ک قشنگ غلیظ بشه..جعفری خورد شده رو اضافه میکنم و در اخر رشته سوپ هم میتونی بریزی نریزی هم فرق نداره

بعد نمک و فلفل و زرد چوبه هم اضافه کن.

نوش جان😊

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
من الان برای بچه هام اینو بار گذاشتم بلدرچین رو انداختم تو قابلمه پیاز رو خورد کردم روش و هویج نگین ...

عزیزم بلدرچین خیلی شکلش یه جوریه شما تمیزشده میگیری یا خودت تمیز میکنی؟

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  

یدونه هم سوپ اینه تهیه اش یدونه پیاز رو رنده کن بزار یکمم سرخ شده یخورده گوشت چرخ کرده اضافه کن باهم تفت بده بعدش یه مقدار قارچ اضافه کن بعدش اشکنه مرغ یااگه نداری اب معمولی 4لیوان بریز بزار بجوش بیادحالاز ماکارونی های گوش فیل اضافه کن بزار بپزهبعر ده دقیق 1عدد خامه صبحانه رو با چنگال و یخوده اب هم بزن اضافه کن. ابلیمو و فلفل سیاه هم بریز خیلی خوشمزه میشه

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود
2706