2733
2739
عنوان

نظر شما در مورد یخچال depoint برای جهزیه

107068 بازدید | 73 پست

سلام دوستان ، من در حال خرید جهزیه ام ، با توجه به قیمتای سرسام آور بازار تصمیم گرفتم یخچال فریزر مارک دیپوینت که ایرانی هم هست بخرم ، میخواستم از شما دوستای عزیزم بپرسم که کسی هست که این مارک رو داشته باشه و ازش راضی باشه یا اطلاعاتی در این زمینه داشته باشه که بتونه کمکم کنه؟

من تاحالا اسمشو نشنیدم ولی حالا که میخوای ایرانی بخری الکترو استیل بخر هر کی داره  ولی هیمالیا مامانم خریده با اون همه تبلیغی که ازش میشد ولی همیشع خرابه بین ایرانیا همین فک کنم از همه بهتر باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگر میخواهید ایرانی بخری پرس و جو کن بهترینش رو بخر که به ضررت تمام نشه خدای نکرده 

دوست مون درست میگن مارک الکترو استیل خیلی خوبه 

ان شاءالله درهای رحمت و برکت خدای مهربان بیشتر از قبل به روی شما باز بشه 

و خوشبخت بشی 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
منم میخام یخچال ساید بگیرم،این یخچالی که دارم جا کم داره،فریزرش هم کوچیکه،خارجی هم خیللللی گرونه،از ...

ای جانم ، مبارکت باشه انشالله همیشه پر از خوراکیای خوشمزه باشه 😝

2738

من دارم  تواین یکساله ک راضیم ازش منم براعروسیم خریدیم میخواستیم الجی بخریم ۴تومن بود شوهرم دست دست کردحالا ایرانی خریدیم ۴تومن ولی خب بنظرم خوب بوده تاالان

میشه برای سلامتی همه ی تودلیا یه صلوات بفرستید

سلام این یخچال دیپوینت  دو قلو تمام اتومات خریدم موتور در هنگام خاموش شدن صدای وحشتناک و به قول معروف گوپه میکنه نمایندگی در اراک هم اومد نتونست درست کنه با کارخونه ارتباط گرفتم بجای قبول کردن ایراد گفتند طبیعیه ...نخرید افتضاح و آشغالها من خیییییلییی پشیمون که این آشغال رو خریدم. هرکسی هم خواست صدای موتور یخچال فریزر تمام اتومات رو میتونم براش بفرستم و قضاوت کنه rezaei9751@gmail.com

سلام این یخچال دیپوینت  دو قلو تمام اتومات خریدم موتور در هنگام خاموش شدن صدای وحشتناک و به قول ...

سلام دیر گفتی😂منم خریدم خیلی مزخرفه صدا میده ک انگار موتور برق روشنه تو خونه شبا وحشتنااااااک میشه صداش اصلا ی وضعیههههه

2706