2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه پریودی یعنی نبود بارداری

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
2731

خواهر شوهر خواهر من ماه اول حاملگیش پریود شده 

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...

من خانم داداشم تاچهارماه هم پریود میشد. هم قرص جلوگیری میخورد. هم باردار بود 

بعد چهار ماه احساس کرد شکمش بزرگ شده رفت دکتر بعدم رفت سونو دید یه دختر داره چهارماهشم تموم شده

من خانم داداشم تاچهارماه هم پریود میشد. هم قرص جلوگیری میخورد. هم باردار بود  بعد چهار ماه احس ...

ای جانم پریودش عادی بود من پریودم دوسری ۷روز بود شده ۳روز حالن تحوو دادم همش

یعنی امکان داره 

اره ممکنه تا اونجایی که من شنیدم

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...

منم دخترخالم دوماه پریود میشده ونمیدونسته حاملس زنداییم بهش گفته حامله ای؟اونم گفته نه پریود میشم بعدا رفته آز داده دیده بله حاملس

میشه برای سلامتی همه ی تودلیا یه صلوات بفرستید
منم دخترخالم دوماه پریود میشده ونمیدونسته حاملس زنداییم بهش گفته حامله ای؟اونم گفته نه پریود میشم بع ...

منم همش این فکرو میکنم زیرشکمم خیلی دردمیکنه سفت میشه 

زن دایت کجاست منم ببینه😃😃😃

خخخ آره واقعا باید بگم بیاد ببینتت ایشالا حامله باشی عزیزم .منم ماه پیش اقدام کردم برای اولین بار پریودم دوروز جلو افتاد و دوروز هم بیشتر خونریزی نداشتم حالااین ماه اقدام کردم بلکه ی فرجی بشه  منم ماه قبل دقیقا توذهنم همین میومدک زن داییم کجاست منوببینه هههه

میشه برای سلامتی همه ی تودلیا یه صلوات بفرستید