2733
2739
عنوان

اون مرد شوهرته....

306 بازدید | 11 پست

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای اره😂😂😂

منم وقتی عکس و دیدم همینو گفتم

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
2728
عزیزم اومدید تهران بخاطر کار شوهرت؟؟

کاش منم میرفتم تویه شهر دیگه که هیچ کس کنارم نباشه نه خانواده خودم نه شوهرم 😭😭

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
2738
عزیزم اومدید تهران بخاطر کار شوهرت؟؟

نه نشد .همه کارا اوکی شده بود اما لحظه‌ای آخر مشهد زد زیر حرفش .گفت ما نیروی خوبمون رو به تهران نمیدیم . اینجوری شد که کنسل شد.

منم الان برا شوهرم خوندم غش غش میخنده خودشو میشناسه طفلک

خودش میدونه چه خبره که میخنده    انشاالله خودت و خانوادت همیشه لبتون پر از خنده باشه