2733
2739
عنوان

خواهرشوهرم زنگ زد

271 بازدید | 13 پست

ما بتازگی اسباب کشی کردیم خداشاهده دست تنها تا الان کار کردم .هیچکی نبود ی لیوان اب بده دستم.حالا ک اومدیم خونخ جدید و کارها تمیزکاری و شستشوی خونه و این کارا سنگین تموم شده خواهرشوهرم پیام داده کابینتا رو دست نزن خودم میام کمکت.اسون ترین کار ممکن ک خودم ذوقشو داشتم واسه اولین بار ظرفامو بچینم توش .حالا شوهرم جوابشو داده ک باش بیا.سیاستشون تو حلقم 

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میگفتی کابینتا رو ذوق داشتم زودتر تموم کردم

اخه از دیروز هی بهم گفت کابینتا رو من میچینم😐😐😐

بعد اینقد سیاست دارن اسون ترین کارا میکنن درعوض بزرگش میکنن.اگه خیلی زرنگی بیا حموم دسشویی رو تمیزکن 

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
تا نیومده بچین ظرفاتو بگو شوهرت بهت دیر گفتو مرتبشون کرده بودی

ب خودم پیام داد ولی شوهرم گوشی دستش بوده جواب داده

2740
اخه از دیروز هی بهم گفت کابینتا رو من میچینم😐😐😐 بعد اینقد سیاست دارن اسون ترین کارا میکنن درعوض ...

اشکال نداره بهش فکر نکن، تو برا خونه خودت داری زحمت میکشی

کار ایشونم در حد لطف و محبت ببین

لزومی هم نداره کارای سخت و بکنن🙈 اگر میکردن عالی بود ولی دلخوری نکن، لذت ببر

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
اخه از دیروز هی بهم گفت کابینتا رو من میچینم😐😐😐 بعد اینقد سیاست دارن اسون ترین کارا میکنن درعوض ...

گلم بهش بگو نه کابینتا باید به سلیقه من باشه چون خودم استفاده میکنم یا هم بده بچینه بعد بگو نه خوشم نیومد حاهاشو عوض کن چنبار ادامه بده حالش جا بیاد

ازین میترسم مامانش یعنی مادرشوهرم میشینه هرجا میگه فلانی کمکش کرده همه کارا رو کرده

خب بزار بیاد کمک چه ایرادی داره من خونمو عوض کردم کابینتامو خواهرمو و‌خواهر شوهرم چیدن بعدا جای هر چی دوست نداشتم خودم عوض کردم ، در حال چیدن اونا هم بودن ممم نظر میدادم چیو کجا بزارن یا جایی که گذاشتن جاش خوبه یا نه ، خواسته محبت کنه دیگه ، منم دل خوشی از خواهر شوهر ندارم ولی گاهی ادم باید به حق نظر بده خدایی اومدنشون از محبتخ وگرنه خیلیا هستن اصلا نمیان کمک کنن و‌محل نمیدن و تعارف الکی هم نمیزنن باز همی که میگن و میان جای تشکر داره هر کی یه گوشه کارو بگیره زوذتر خونه شکل میگیره