2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی به رشته داره بعضی رشته ها و درسا فقط شب امتحان

بعضیام نه واقعا لازمه در طول ترم بخونی

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2728
2738

اومدیم میخونیم موقع ظهر میخونیم شبام میخوونیم کلا میخونیم😅

ک داند ب جز ذات پروردگار ک فردا چ بازی کند روزگار؟!                دلیل عضویتم سوال از حس ششم بود ک قسمت نشد هنو😐🤕                    

با وجود اینکه رشته‌م سخت ترین رشته تجربی بود ولی شب امتحانی بودم متاسفانه:)

البته تا جایی که فرصت میکردم در طول ترم خلاصه نویسی میکردم هم مباحث و جزوه ها رو. میذاشتم شب امتحان همه رو میخوندم

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی

اسم درس رو در نت سرچ میکنی معمولا برای هر درس دانشگاهی برای هر مقطعی یه کتاب منبع یا جزوه ی یه استاد معروف توی نت معرفی شده ، میری اون رو میخری یا دانلود میکنی یا از کتابخونه دانشگاهتون به رایگان امانت میگیری، قبل از شروع ترم اون کتاب یا جزوه رو یک بار روزنانه وار میخونی

به این ترتیب در طی سال تمام حرفهای استاد رو خیلی دقیق تر میفهمی و ضمنا چون اطلاعات قبلی داری با استاد وارد سوال و جواب میشی و تو چشمش دانشجوی باسواد و مشتاقی میای

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

اصلا شب امتحانی نباش تا فرصت دستت میاد درسای نخونده رو مرور کن که موقع امتحان سختی نکشی من همیشه واسه جلسه بعدی هر درسی آماده بودم درس جلسه بعد رو هم یه نگاه بنداز که تو کلاس بهتر بفهمیش و اگه موردی برات نامفهوم بود بپرسی حسن این مورد اینه که هم تو کلاس اعتماد بنفست بالا می‌ره هم استاد یه حساب دیگه روت باز می‌کنه و تو کلاس بیشتر بهت توجه می‌کنه خودتم تشویق ب فراگیری بیشتر میشی و در نتیجه پیشرفت بهتتر و بیشتری خواهی داشت 

2706