2733
2739

سلام به همه من پسرم ۴ سالشه حدود ده روزه میذارمش مهد روزای اول خیلی خوب بود ولی چند روزه موقع رفتن میگه تو هم بمون پیشم نرو مربیشم میگه بذارش و برو حتی اگه گریه کرد مجبور میشم با گریه ازش جدا شم.دلم خون میشه.

جالب اینجاست که وقتی هم تعطیل میشه نمیاد میگه میمونم اینجا.نمیدونم چکار کنم؟

مرا هزار امید هست و هر هزار تویی

پسر من باز برعکسه یک هفته قبل مهر گذاشتمش میگفت تو هم بیا .. دلم تنگ میشه و ...

.

.ولی الان صبح بیدار میشه میگه منو ببر بذار مهد 

.

هم تو مهد پسرمن هستن بچه هایی که گریه میکنن ولی مربیا توجه نمیکنن یعنی میگن بس توجهی کنیم خودش اخر کوتاه میاد

عزیزم..کس دیگه نیست بذارش مهد؟معلومه هیچ کدومتون و نمیتونه ول کنه

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من باز برعکسه یک هفته قبل مهر گذاشتمش میگفت تو هم بیا .. دلم تنگ میشه و ... . .ولی الان صبح بی ...

خیلی سخته. اوایل انقدر خوب بود میگفتم چه راحت ازمن جدا شد الان گریه میکنه

2731
عزیزم..کس دیگه نیست بذارش مهد؟معلومه هیچ کدومتون و نمیتونه ول کنه

به باباش بیشتر از من وابستست یعنی هرکی غیر از من ببرتش بدتر ازین بشه فکر کنم

به باباش بیشتر از من وابستست یعنی هرکی غیر از من ببرتش بدتر ازین بشه فکر کنم

سرویس بگیر واسش

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
2738

مدیر مهد پسرم میگفت تا یک ماه طبیعیه مادر بمونه اینجا کنار بچش. بعد اگه خوب نشد میفرستیم روانشناس کودک. شما نزار بچت با گریه بمونه بشین اونجا.

پسر من چه اون موقع که مهد میرفت چه الان که پیش میره روزایی که یکی از بچه ها اذیتش کنه یا یه چی باعث ناراحتبش بشه فرداش میگه نمیرم. ولی مدیرشون یه اقای مهربونه که زبون بچه ها رو خوب میفهمه خودش راضیشون میکنه تا زمانی که بچه گریه کنه نمیزاره مادر از پیش بچه بره

نباشی ، نمی تونم
مدیر مهد پسرم میگفت تا یک ماه طبیعیه مادر بمونه اینجا کنار بچش. بعد اگه خوب نشد میفرستیم روانشناس کو ...

چه خوب به من میگن نمون برو مجبور میشم بیام انقدر ناراحت میشم میگم کاش اصلا نمیبردمش.امروز میرم صحبت میکنم

پسر منم تقریبا چهارسالشه. از یک سالگی می زارم مهد. سه تا مهد عوض کردم تو این سالها. الان یه روزایی با گریه ازم جدا می شه و  می گه نمی رم مهد یه وقتایی شب نمی خوابه می گه همین الان بریم مهد!یا مثل امروز اصلا نگاهمم نکرد سرش رو انداخت پایین رفت پیش بچه ها. منم یه روزایی با گریه میرفتم سرکار ولی وقتی مجبوری چاره ای نیست که با این شرایط کنار بیایی. مهم مربی بچه است .مربی پسر من وقتی عوض میشه میگه مامان فلانی خوب نیست .اوایل چون براشون تازگی داره شاید راحت تر کنارمیآن. سعی کن مهد رفتن رو براش جذاب کنی مثلا اسباب بازی ای که دوست داره بدی ببره . خوراکی که دوست داره براش بخر. اگه می تونی توی خواب ببرش که اونجا بیدار بشه.برای مربی اش هدیه بخر .وقتی میاد خونه از مهد و دوستاش بپرس و همراه حرفاش ذوق کن و تشویقش کن که بخواد بره مهد

چه خوب به من میگن نمون برو مجبور میشم بیام انقدر ناراحت میشم میگم کاش اصلا نمیبردمش.امروز میرم صحبت ...

اتفاقا ابجیم گفت دیروز تلویزیون یه اقای روانشناسی میگفته بهتر مامانا کنار بچه هاشون تو مهد بمونن تا نگرانی بچه رفع بشه چون دچار اضطراب جدایی هستن و...

پسر منم تقریبا چهارسالشه. از یک سالگی می زارم مهد. سه تا مهد عوض کردم تو این سالها. الان یه روزایی ب ...

راه حل هایی خوبی دادی ممنون.مربیاشونم خوبن ظاهرا گاهی اوقات رفتنی با خنده میریم ولی از در مهد نمیره تو.تو طول روزهم بهم میگه از مهد نرو پیشم بمون