2737
2734
عنوان

هر کی از اینستا سر در میاره بیاد

100 بازدید | 12 پست

بچه ها به ی نفری دایرکت زدم 

خیلی مهمه کارم

اون نفرم آدم مشهوریه و صددرصد براش دایرکت زیاد میره.

حالا سوالم اینکه ک راهکاری بلد نیستین ک پیام منو ببینه 

یا پیامم بالا بمونه ک بخوندش؟؟

چشم از پنجره بردار؛منجی در آینه است....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

پیامت رو کپی کن و هر چند دقیقه یه بار دوباره ارسال کن که پیامت بالا بمونه اون وقت طرف کنجکاو میشه که ۳۰۰ تا پیامی که براش فرستادی چیه باز میکنه و پیاماتو میخونه 😃😃😃

یه جوری شده که میترسم امضا های نینی سایت رو باز کنم بخونم مجبور بشم ختم صلوات بردارم😅
2738
میشه منم یه سوال بپرسم؟ کسی میدونه چرا دایرکت من هرچند وقت یه بار هیچ پیامی نمیاد پیام من میره ولی ...

اینستا رو آپدیت کن

یه جوری شده که میترسم امضا های نینی سایت رو باز کنم بخونم مجبور بشم ختم صلوات بردارم😅
اپدیت هم کردم فرقی نکرد یه دفعه یکی دوماه هیچ پیامی نمیاد ...یهو همه پیام ها باهم میاد دوباره یه مد ...

یه بار اینستات رو پاک کن دوباره دانلود و نصب کن اگه خوب نشد ورژن قدیمی اینستا دانلود کن نصب کن اگه بازم خوب نشد اینستات رو با مرورگر باز کن دایرکت هات رو چک کن