2737
2734
عنوان

عفونت محل ختنه لطفا راهنمایی کنید

947 بازدید | 13 پست

حلقه ی ختنش از زیر داره کندا میشه اما همون قسمت آلتش ملتهب و قرمز تر از بقیه ی جاهاش شده اشکالی داره؟ یا بخاطر کنده شدنشه؟ 

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه بابا عفونت نبست.دیگه کم کم خودش میفته

مرسی عزیزم 

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔
ن مشکلی نیست عفونتش عادیه پماد رو مرتب بزن

به من گفت تا سه روز روزی دوبار بزن پمادو اما الان که روز پنجمه من همچنان دارم میزنم آخه حس کردم سه روز خیلی کمه 

عفونت نیس داره میفته

ممنونم

2738
بنظرتون حلقه بهتره یا روش سنتی؟؟کسی تجربه داره برا بچش انجام داده باشه ؟

من از حلقه راضیم اما چون سنتی رو تجربه ندارم نمیتونم بگم کدوم بهتره

بنظرتون حلقه بهتره یا روش سنتی؟؟کسی تجربه داره برا بچش انجام داده باشه ؟

من برا بزرگم سنتی انجام دادم برا کوچیکه حلقه..ب نظرم فرق نمیکنه اما بعضیا میگن سنتی

برای خوشبختی بچه هام صلوات..ممنون
ن کافیه دیگه نزن..بزار خشک شه

چشم مرسی 

دکتر جواد غروبی برای ختنه بهترینه

خیلی با حوصله هست من خیلی برای ختنه تحقیق کردم و این دکتر رو پیدا کردم به خودش هم گفتم چون متاسفانه خیلی وسواس دارم برای بچه‌م  و حالا خیلی راضی هستم اون روز من و همسرم داخل بودیم در حین ختنه اصلا بی تابی نکرد خیلی بی حسی رو عالی زد

بعضی پزشکا اصلا بلد نیستن بی حسی بزنن بعد از انجام ختنه شیاف و قطره استامینوفن دادند تقریبا یک ساعتی بی تابی کرد و تموم