2733
2734
عنوان

خانومایی ک محجبه هستین لطفا بیایین

681 بازدید | 86 پست

سلام.من یه ادم ریلکس و نسبتا بد حجابی بودم ک بخاطر ی مشکل بزرگی نذر کردم حجابمو رعایت کنم و ارایش کم کنم و کلا گناه نکنم..درسته ک واجباته ولی من بهرحال نذر کردم..حالا کلی عروسی هس تو فامیل من موندم چجوری با حجاب برم عروسی یا اینکه با همه راحت بودم الان چجوری ب داماد و پسرخاله و...بگم دست نمیدم باهاتون؟؟یا مثلا یه مدت دیگه عروسیه برادرشوهرمه چجوری جلوش نرقصم و محجبه باشم تو عروسی درحالی ک همخ با کلی ارایش و...هستن..تو روخدا بیایین بگین جیکار کنم ک سختم نباشه..هرچند الان میرم بازار یا جایی موهام کامل میبرم تو و لباسای خیلی مناسبی میپوشم 

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب دین داری سخته چجوری نداره روت بشه به خاطر اعتقادت بگو من تغییر کردم شمام احترام بذارید به اعتقاداتم طرف مسیحی مسلمون میشه سختی میکشه دیگه 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2728

چه خوب شما کنار وایستا دست بزن برا اونا که میرقصن ولی محجبه باش و سنگین ، به اقایون هم از دور سلام کن و سمتشون نرو خودشون میفهمن

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.

سرچ کن لباس پوشیده شیک مجلسی برو یکیشو بدوز دست اینام نده نرقص خیلی راحت به خدا قول دادی دیگه

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
2738
ببخشید مشکلتون حل شد

نه .من نذر کردم تا اخر عمرم محجبه باشم..حل بشه یا نشه هم سعی میکنم رو نذرم بمونم ..چون جدای نذر جزو واجباته دینه..ارامش میگیرم از نماز و حجاب و...خدارو نزدیکتر میبینم.وامیدوارم ک حل بشه مشکلم 

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
سرچ کن لباس پوشیده شیک مجلسی برو یکیشو بدوز دست اینام نده نرقص خیلی راحت به خدا قول دادی دیگه

به همه هم میگم نذر دارم وای باز رعایت نمیکنن..تصمیم گرفتم یه دستکش نخی دستم کنه الکی بگم حساسیت داره دستم..خب لباس شیک وحود داره موهامو چیکار کنم تو عروسی و...ک هم محجبه باشه وهم خوشگل

برو عروسی ولی تیپ باحجاب بزن.مثلا من چادریم اگرمجبوری برم عروسی مختلط ک فقط یباررفتم (یه کت دامن بلند پوشیدم میشه کت شلواربلندم بپوشی بعد موهاتو بپوشونی با توربان یا هدهای مجلسی یا شال یاروسری مجلسی عکسشومیذارم الان..بایه ارایش ساده وشیک

واسه دست دادنو اینام کاری نداره فاصله بگیر خم شو سلام کن دوبارکه دستشونو ردکنی خودشون میفهمن..نمیخوادبگی نذردارم وفلان و...بدترحساس میشن موهاتم ک پوشوندی خودشون متوجه میشن 

عزیزم.... به اینک پسر خاله و .... چه فکری میکنن اهمیت نده...به این فکر کن چطوری جلوی خدا روم بشه دو ...

اره دقیقا عذاب وجدان میگیرم..نذر کرده بودم تموم لباسای بد حجابمو (لبته منظورم جلو باز و یا مانتو کوتاه )بدم ب نیارمند..کلی مانتو نو و شیک ۲۱ تا شال و کلی لباسای دادم رفت...

2706