2737
2739
عنوان

تردد با ماشین در بارداری

173 بازدید | 13 پست

سلام خانم ها تردد با ماشین در بارداری ضرر داره؟

من چون تو خونه دلم میگیره کلا از اول بارداری تا الان که 37 هفته ام هرشب با ماشین میرم بیرون 

نه اینکه خودم رانندگی کنم نه شوهرم میرونه اما اروم و با احتیاط میرونه.حالا امشب داشتم فکر میکردم انقدر که من هرشب با ماشین اینور اونور رفتم از تکون های ماشین مغز بچه جابه جا نشده باشه یا ضرر نداشته باشه براش؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه بابا میگن سه ماه اول رعایت کنید ماشاا...که شما ماه اخری

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
نه بابا میگن سه ماه اول رعایت کنید ماشاا...که شما ماه اخری

ماه اول که با اتوبوس رفتم مسافرت اما بعدش لکه بینی شدید افتادم😳

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
2738
من تا یه روز قبل اینکه بچم بیاد بدنیا بازار بودم هر روز میرفتم مامانم گفت اخر تو بازار بدنیا میاریش

راستش منم با ماشین میرم بازار هرشب.بازار شبه و شوهرم اروم از کنار بساط ها میرونه و من از پنجره ماشین نگاه میکنم😂😂😂

راستش منم با ماشین میرم بازار هرشب.بازار شبه و شوهرم اروم از کنار بساط ها میرونه و من از پنجره ماشین ...

نه من شوهرم خبر نداشت یه شهر دیگه کار میکرد هی میگفت نری بگردی حالت بد میشه اخه یبار تو بازار حالم بد شد از همونجا بردم بیمارستان منم میگشتم بهش نمیگفتم 😂😂پیاده روی میکردم با اینکه میخواستم سزارین کنم خواهرم گفت یجوری پیاده روی میکنی انگار میخوای طبیعی بیاری

نه من شوهرم خبر نداشت یه شهر دیگه کار میکرد هی میگفت نری بگردی حالت بد میشه اخه یبار تو بازار حالم ب ...

من کل بارداری استراحت مطلق بودم وگرنه شاید مثل شما همش در حال پیاده روی بودم.

خوب کردی ادم تو خونه میپوسه از بی حوصلگی

من کل بارداری استراحت مطلق بودم وگرنه شاید مثل شما همش در حال پیاده روی بودم. خوب کردی ادم تو خونه ...

من رحمم دوشاخه بارداری اولم 9ماه استراحت مطلق بودمخونه مامانم الانم باردارم به هیشکی نگفتم فقط دارم میکردموکارمیکنم

وزن اول😢😢100وزن الان 71وزن هدف😍😍64باقد165
من رحمم دوشاخه بارداری اولم 9ماه استراحت مطلق بودمخونه مامانم الانم باردارم به هیشکی نگفتم فقط دارم ...

چجوری میتونید تو دلتون نگه دارید و نگید؟ من سه روز قبل موعد پریودیم بی بی چک زدم مثبت شد به همه گفتم😂

چون تو اقدام بودم خیلی پیگیر بودم کی باردار میشم

چجوری میتونید تو دلتون نگه دارید و نگید؟ من سه روز قبل موعد پریودیم بی بی چک زدم مثبت شد به همه گفتم ...

منم سراولی زودگفتم ولی الان9هفتمه مامانمم نمیدونه😆😆

وزن اول😢😢100وزن الان 71وزن هدف😍😍64باقد165