2733
2739

دوستان   ۲۶هفته هستم سونو هیجده هفتگی طول سرویکس۲۷بود امروز تو۲۶هفته سونو شدم طول سرویکس شده بود۲۰ که گفتن کیسه آب اومده تو کانال زایمان و بچت داره بدنیا میاد، برام پساری گزاشتن و باید استراحت مطلق باشم..کسی مثل من بوده؟بچش سالم اومده بغلش؟؟بیاین توروخدا

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.    

چرا همون ۱۸ هفته سرکلاژ نکردی عزیزم

خیلی هارو دیدم با شرایط شما به موقع زایمان کردن به لطف خدا امیدوار باش فقط مطلقا استراحت کن توالت فرنگی استفاده کن نزدیکی هم که دیگه هیچی

هفته ۲۸ هم به دکترت بگو برات بتامتازون بنویسه برای تشکیل ریه

شیاف سیکلوژست خارجی هم استفاده کنی خیلی خوبه

نگران نباش 

چرا همون ۱۸ هفته سرکلاژ نکردی عزیزم خیلی هارو دیدم با شرایط شما به موقع زایمان کردن به لطف خدا امید ...

دکترم خیلی بیخیال بود۱۸هفته گفت از وقتش گذشته و سرکلاژ نکرد، امروز سه تا امپول برا تشکیل ریه زد خوبه بنظرت؟ خدا کنه پساریم مثل سرکلاژ خوب باشه حداقل هفت ماهم پر بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکترم خیلی بیخیال بود۱۸هفته گفت از وقتش گذشته و سرکلاژ نکرد، امروز سه تا امپول برا تشکیل ریه زد خوبه ...

من سرکلاژ کردم ،هفته ۲۸ دو روز پشت سر هم روزی ۳ تا بتا زدم

نگران نباش الان دیگه پساری گذاشتی مثل همون سرکلاژ عمل میکنه ریسک زایمان زودرس رو خیلی پایین میاره غصه نخور عریزم

من سرکلاژ کردم ،هفته ۲۸ دو روز پشت سر هم روزی ۳ تا بتا زدم نگران نباش الان دیگه پساری گذاشتی مثل هم ...

یعنی منم باید سه تا دیگه امپول بزنم؟واقعا پساری خوبه؟؟خدا کنه بتونم سی هفته رو رد کنم

یعنی منم باید سه تا دیگه امپول بزنم؟واقعا پساری خوبه؟؟خدا کنه بتونم سی هفته رو رد کنم

معمولا ۶ تا میدن بتا متازون باز بستگی به نظر دکترت داره

آررره بابا حتما رد میکنی ۳۰ هفته رو غصه نخور اصلا 

رحم من نصف رحم های معمولیه خیلی کوچیک و نافرمه سرویکسم هم ۲۶ بود تو آنومالی الان به لطف خدا هفته ۳۳ هستم ایشالا جفتمون سر موقع زایمان میکنیم نگران نباش عزیزم

2740
معمولا ۶ تا میدن بتا متازون باز بستگی به نظر دکترت داره آررره بابا حتما رد میکنی ۳۰ هفته رو غصه نخو ...

خوبه شما سی هفته رد شدی،من الان سرویکس شده  ۲۰،انشالله عزیزممم🌹🌹

معمولا ۶ تا میدن بتا متازون باز بستگی به نظر دکترت داره آررره بابا حتما رد میکنی ۳۰ هفته رو غصه نخو ...

استراحت مطلقی؟

نه والا همین الان از پای ظرفشویی دارم جوابتو میدم😁 فقط کار سنگین نمیکنم 

خوشبحالت، به من گفته استراحت مطلق، چرا رعایت نمیکنی خواهر

خوشبحالت، به من گفته استراحت مطلق، چرا رعایت نمیکنی خواهر

خب شما یکم شرایطتت نسبت به من خاص تره

منم تقریبا استراحتم فقط شام میپزم و ظرفاشو میشورم یکم خونه رو مرتب میکنم همین 

وگرنه منم نه رابطه دارم نه پیاده روی نه کار سنگین از خونه هم بیرون نمیرم 

خب شما یکم شرایطتت نسبت به من خاص تره منم تقریبا استراحتم فقط شام میپزم و ظرفاشو میشورم یکم خونه رو ...

خب همینم خوب نیست،ولی شما دیگه اخراشی برا منم خیلی دعا کن