2737
2739
عنوان

سونو آنومالی و کالیکتازری کلیه

544 بازدید | 19 پست

سلام خانما  

امروز آنومالی دادم گفتن ادرار توی کلیه اشه و در داخل سونو این عبارت نوشته شده...

(((   در کلیه چپ تصویر کالیکتازری دیده میشود قطرAP لگنچه ۶میلی متر است))) 

دکترم امروز نبود

میشه اگر کسی چنین موردی داشته و یا دیده در اطرافیانش تجربه اشو بگه و  بگه نتیجه چی شده بعد از به دنیا اومدن بچه ...

خیلی نگرانیم  ممنون

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به منم همینو گفتن دوتا کلیه هاش پلیکتازی خفیف دارن دکتر سونو گفت معمولا تا اخر بارداری رفع میشه

دکترمم گفت نود درصد مراجعینم همین مشکلو دارن و اصلا نگران نباش رفع میشه

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
2731
به منم همینو گفتن دوتا کلیه هاش پلیکتازی خفیف دارن دکتر سونو گفت معمولا تا اخر بارداری رفع میشه دکت ...

اخه پلیکتازی برای شماست  برای من کالیکتازری نوشته 

اصلا نمیدونم اصطلاحاتشونو

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!
معمدلا بین پسرها شایع تره نگران نباش ایشالا که رفع میشه

انشالله  فردا ببینم دکترم چی میگه خیلی نگرانیم

منم امروز دادم انومالی نوشته دو سی سی ادرار در مثانه جنین دیده شد

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2738
منم امروز دادم انومالی نوشته دو سی سی ادرار در مثانه جنین دیده شد

انشالله مشکل خاصی نباشه

دکتر کی میرین؟ دکتر سونو چیزی نگفت بهتون؟

اخه پلیکتازی برای شماست  برای من کالیکتازری نوشته  اصلا نمیدونم اصطلاحاتشونو

همه اینا تا اخر بارداری رفع میشه اصلا نگران نباش

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
همه اینا تا اخر بارداری رفع میشه اصلا نگران نباش

خداااا از دهنت بشنوه  کلی به هم ریختیم

انشالله مشکل خاصی نباشه دکتر کی میرین؟ دکتر سونو چیزی نگفت بهتون؟

نه چیزی نگفت گفتم سالمه گفت بله میشه بگی دقیقا جنسیت رو چی نوشته براتون چی زده

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
نه چیزی نگفت گفتم سالمه گفت بله میشه بگی دقیقا جنسیت رو چی نوشته براتون چی زده

خداروشکر سالمه

به من گفت پسره  توی سونو نمینویسه جنسیتو

خداروشکر سالمه به من گفت پسره  توی سونو نمینویسه جنسیتو

میشه عکس سونو رو بزاری تو تاپیک قبلم گفتم ی خانمه گذاشت میخوام ببینم چیا رو گفته تو سونو

میشه عکس سونو رو بزاری تو تاپیک قبلم گفتم ی خانمه گذاشت میخوام ببینم چیا رو گفته تو سونو

باشه میزارم  شماهم بزار منم ببینم چی نوشته چی ننوشته

2706