2737
2734
عنوان

یعنی کسی هس شوهرش مثه شوهر من باشه 🙄🙄🙄 خودم ک فک نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 44 پست

به نظرمن همچین مردی عالیه شوهرمن اصلا علاقه به کارتون وفیلم نداره برعکسش منو بچه هام باهم میشینیم فیلم وکارتون میبینیم این چیزا به سن نیست من۴۰ سالمه همسر شما که خیلی جوونه وکم سن چرا میخوای علایقشو کمرنگ کنی بهتراز قلیون کشیدن وکارای دیگه ست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از اشناهامون۳۹سالشه فقط پویا میبینه خخخخخ همه ی برنامه هارو دنبال میکنه

خخخخخخخخخخخخخخ  وااااااای. 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
2728

منم عاشق کارتونم از روبیکا و فیلیمو مرتب نگاه میکنم

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
2740
خب چه اشکال داره؟ بهتر از اینه که بره زنهای دیگه رو دید بزنه. حساسیت نشون ندی خودبه خود رفع می شه

اره از این نظر خیلی خوبه  ب زنای دیگه علاقه نداره فقط کارتون بدی ببینه حله😂

به نظرمن همچین مردی عالیه شوهرمن اصلا علاقه به کارتون وفیلم نداره برعکسش منو بچه هام باهم میشینیم فی ...

اره همه بهم میگن خداروشکر کن ک شوهرت با کارتون سرش گرم میشه ب تفریحات ناسالم رو نمیاره ،ولی نمیدونم چرا خودم بدم میاد ،فک کنم دلیلش اینه ک خودم ب کارتون و انیمیشن علاقه ندارم 😅

اره همه بهم میگن خداروشکر کن ک شوهرت با کارتون سرش گرم میشه ب تفریحات ناسالم رو نمیاره ،ولی نمیدونم ...

پس بشین کنارش ظرف تخمه ومیوه هم بزار باهم بشینین کارتون تماشا کنین واز کنارهم لذت ببرین توهم علاقه مند میشی

شوهر من کارتون کمتر می بینه ولی خوره سریال از کار میاد ی راست می ره اتاقش پای کامپیوتر تا شب که بخوا ...

ازش بپرس چنتا سریال خوب و اموزنده ب من معرفی کنه دانلود کنم ببینیم شاید دست از سر کارتوناش برداره 😂

2706