2737
2739
عنوان

همه چيز در مورد كراتين مو😍+عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 2516 بازدید | 147 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این چرا لخت نشده😐😐😐😐

این عکس قبلشه

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
2728

عزیزم امضات نوشتی سوال پوستی جواب میذی، من مدتیه صورتو‌کردنم دون دون میشه مثل گرمی ولی قرمز نمیشه تازه که میخاد بزنه هم میخاره، اینا چین صبا صاف میشه صورنم شبا میزنه بیرون

اين موهاي من بعد از كراتين اونم بعد از شنا تو دريا ك تو هواي ازاد خشك شده  😍

از پشت بدار مثل عکس قبلی

جلو که مشخص نیس

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2740
منم راضی نبودم با اینکه بهترین موادو گذاشتم  میلی ۴۵۰۰ خریدم  بعد از اینکه اثر مواد از ب ...

اثر مواد تا موهاتون رشد نکنه ک در نمیاد

البته اگر رعایت کرده باشید 

خواهرمن کراتین کردیک سال بعدش مثل روزاول بود بااینکه دوبارهم رنگ کرد

عکس قبله

😂😂😂😂 ببخشید

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍

تازه موهاتم نباید بعدش رنگ‌کنی 

نباید استخر بری 

نباید مواد به موهات بخوره 

نباید موهات خیس بمونه 

و باید از شامپو و ماسک مخصوص استفاده کنی 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
عزیزم امضات نوشتی سوال پوستی جواب میذی، من مدتیه صورتو‌کردنم دون دون میشه مثل گرمی ولی قرمز نمیشه تا ...

عزيزم ميشه عكسشو بذاري ببينم؟ 

به چيزي حساسيت نداري؟ دارو يا خوراكي خاصي جديدا مصرف نميكني؟

بچه ها سوالات زيبايي_پوستي_ مويي_آرايشي و اسكين كرتونو پاسخ گو ميباشم❤️
2706