2733
2739
عنوان

همه چيز در مورد كراتين مو😍+عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 2516 بازدید | 147 پست
یعنی دراوردن مغز گیاه الوئه ورا و بزاریم روی مو؟

اره عزيزدلم 

مغزشو ميكس كنين با ميكسر و بزنين به مو 

و مورو توي پلاستيك بذارين تا ٤٠دقيقه

بچه ها سوالات زيبايي_پوستي_ مويي_آرايشي و اسكين كرتونو پاسخ گو ميباشم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماسک خونگی مو معرفی کنید

روغن زیتون و تخم مرغ و عسل قاطی کن بذار بمونه

روغن زیتون و سس مایونز

واسه درخشندگی سفیده تخم مرغ و هم بزن پف کنه بعد یه قاشق آبلیمو بزن بزار رو موهات بمونه بعد بشور

روغن نارگیل خوبه

واسه خشکی مو هم یه موز رو له کن با روغن زیتون قاطی کن بزن

سرکه سیب هم واسه درخشندگی خوبه با آب قاطی کن بزن

2728

@پرینازززز2    

سلام پریناز جان تو تاپیک ازتون معذرت خواهی کردم ولی تاپیک ترکید و شما ندیدید. شرمندم خواهر واقعا معذرت میخوام منو حلال کن من در جریان تاپیک نبودم صفحه اولو عنوانو دیدم دیگه بقیشو نخوندم رفتم و بعد که دوباره اومدم با نفرین ها مواجه شدم هنگ کردم. من متاسفم واقعا. برادر من تو دستای من بزرگ میشد ولی مریض بود وقتی تشنج میکرد کلی جیغ میکشید و ما ذره ذره آب میشدیم. قربون دل زجر کشیدت بشم من نمیدونستم شما هم فرزند مریض دارید ان شاءالله به حق حضرت علی اصغر امام حسین فرزندتون شفا بگیرن. به نیت شفای فرزندتون مبلغی رو نذر آب کردم و پرداخت کردم امیدوارم حلالم کنی و نفرینم نکنی خواهرم😔😔😔

@پرینازززز2     سلام پریناز جان تو تاپیک ازتون معذرت خواهی کردم ولی تاپیک ترکید و شما ند ...

عزيزم من اصلا كسيو نفرين نميكنم هميشه دعا ميكنم واسه همه براي حل مشكلاتشون 

شهامتتونوو خيلييي تحسين ميكنم ك اومدين و صحبت كردين 

انشالا خدا به دلتو هممون ارامش بده

عزيزم من اصلا كسيو نفرين نميكنم هميشه دعا ميكنم واسه همه براي حل مشكلاتشون  شهامتتونوو خيلييي ...

قربونت برم‌ اون طرفم ازتون معذرت خواهی کردم ترکید. ممنون که بخشیدی . نمیدونم استارتر بچه اش مریض بود یا نه امیدوارم اونم منو ببخشه کاربر مهسا۷۷ بود فکر کنم.

2738
قربونت برم‌ اون طرفم ازتون معذرت خواهی کردم ترکید. ممنون که بخشیدی . نمیدونم استارتر بچه اش مریض بود ...

خواهش ميكنم عزيزم 

اره انگار بچشون بيماري سختي داشت انشالا ك خدا بهشون رخت عافيت بپوشونه

سلام خانومی.میشه منم راهنمایی کنی😢من روی بینیم جوش زده الانم تقریبا دو هفته ای میشه هنوز جوشش فعاله امامشخصه که جاش مونده و برامده شده.واقعا اعتماد بنفسمو ازم گرفته اصلا دلم نمیخواد حتی بیرون از خونه برم مگه اینکه واقعا کارم مهم باشه.میخواستم بدونم جاشمیره یا همینجوری میمونه؟چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنی

سلام عزیزم یه سوال داشتم شما تاحالا مزوتراپی صورت توخونه انجام دادین؟من میخوام انجام بدم روششم بلدم تا حدودی ولی دنبال کوکتل ها هستم جای مطمئن یا سایت یا پیج خوب میشناسید برای خرید؟

لایک نکن دوست عزیز😑متشکرم