2737
2739
عنوان

شما بگید الان چیکار کنم

262 بازدید | 28 پست

سلام دوستان

امیدوارم حالتون خوب باشه من و همسرم دانشجو هستیم و هر دو در شهری دور از خانواده هامون زندگی می کنیم نه اونقدر دور البته هر هفته اخر هفته ها در رفت و امد هستیم که این موضوع اصلا برای من خوشایند نیست چون اصلا راحت نیستم حتی خونه مادرم و اینکه فرصت نمی کنم در طول هفته به کارهای خونه رسیدگی کنم و می مونه برای اخر هفته اخر هفته هم ک همش تلف میشه مدتیه می خوام خودمو پاگیر کنم که رفت و امدم کمتر بشه گفتم بوفه دانشگاهمون خالیه من بگیرم همسرم میگه باهات شریک میشم خرید از من فروش از تو(هزینه خرید هم نصف نصف) گفتم قبول گفتم من میگم بیا ساندویچ سرد و عدسی و... هم بدیم گفت باشه بعد فکر کردم دیدم اصلا وقت نمیشه چون کلاس خیاطی هم میرم باید تمرین هم داشته باشم از طرفی تا ۶ونیم هر روز از صبح کلاسم دانشگاه بعد همسرم گفت نه تو کار نمی کنی همه کارها رو میندازی گردن من خودت میشینی با گوشیت بازی می کنی بخدا من اصلا اهل چت و بازی و اصلا با گوشی دست گرفتن مخالفم خودم خیلی بهم برخورد خیلی من تو این ی سال که عروسی کردیم و ی سالم ک عقد بودیم و باهم تو ی خونه داغون زندگی می کردیم و بدون امکانات خودم همه کارها رو انجام میدادم منی ک دست به سیاهو سفید نمی زدم باور کنید از میوه خشک کردن لواشک درست کردن انواع دسر و کیک و غذا همه کارامم رو نظم بخدا فقط بخاطر این که ی قرونش بشه دو قرون اونوقت این شکلی باید به من بگه؟ این انصافه؟ برای سمینارش دسر و پای سیبی درست کرده بودم همه می گفتن قدر خانومتو بدون الانم برای پایان نامه همه التماسمو میکنن تو کیک و دسر و ... درست کن اما قلبم شکست امشب ک

بهم این حرفو زد منم لباس پوشیدم زدم بیرون من که پدری ندارم شوهرم ازش حساب ببره نه برادری هیچکس رفتم سر مزار شهدا گمنام که نزدیک خونمونه انقدر گریه کردم و زار زدم حتی زحمت نداده بود ببینه کجا رفتم اصلا براش مهم نیست از شوری ترشی من اصلا دوست ندارم بدم میاد کمپوت ولی همیشه درست می کنم بخاطر همسرم اما وقتی به من گفت من همه کاراتو می کنم تو میشینی با گوشیت بازی می کنی له شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا به مرد جماعت رو که بدی کلات پس معرکس

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
2731
غلطیه که کردم همه گفتن نکن گفتم نه برا زندگیم میکنم اما حالا چی با بیست سال سن خودمو دارم پیر می کنم ...

خب دیگ به خودت بیا.هنوزم دیر نیست.خرج خونه پای مرده چشمش کور دندش نرم باید بیار خونه.شما یشین خانومیتو بکن

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
خب دیگ به خودت بیا.هنوزم دیر نیست.خرج خونه پای مرده چشمش کور دندش نرم باید بیار خونه.شما یشین خانومی ...

بخدا کلاس خیاطی فقط پول کلاسشو میده وسیله پارچه همشو مامانم برام می خره تازه پول کلاسم یکی در میون خودم میدم

2740
عزیزم خب خودت اینجوری بارش آوردی  وظیفشه تامین کنه  نمیتونست زن نمی گرفت الانم دیر نشده ...

دیگه پشت دستمو داغ کردم از این کارا کنم بذار بگن بی عرضس خیلی بهتره تا بگن احمق و تو سری خوره 

نمیدونی برا مامانش چه حرصی می زنه که میره خونه مامانش مامانش میره دور می زنه شوهر من غذا درست میکنم البته من ک باشم منه احمق باید کنم خاک تو سر من 

دیگه پشت دستمو داغ کردم از این کارا کنم بذار بگن بی عرضس خیلی بهتره تا بگن احمق و تو سری خوره  ...

هنوز دیر نشده وقتی واسه شیرینی واسه کیک پول بده 

واسه ترشی پول بده یادش میوفته 

بعدم عزیزم به خودت بها بده تا بقیه هم بهت بها بدن 

هنوز دیر نشده وقتی واسه شیرینی واسه کیک پول بده  واسه ترشی پول بده یادش میوفته  بعدم عزی ...

واقعا همین طوره ولی مامانش دائم در حال اینکاراس همیشه هم سنگ مامانشو به سینه می زنه منم خبر مرگم می خواستم خودی نشون بدم تو این ی سال همه کار کردم نباید همه رو ی دفعه انجام میدادم اما از این به بعد که کور خونده چون ادم ی اشتباهو دوبار انجام نمیده 

2706