2733
2739
عنوان

دلم میخواد باشوهرم قهر باشم😢

406 بازدید | 32 پست

هفته یازدهم حالم خوبه تا وقتی ک سراغ اشپزی نرم

میخوام یچیزی بپزم حالت تهوع میگیرم...

مادرم و مادرشوهرم هرکدوم یه شهر دیگه ن

چندهفته پیش دو هفته رفتم خونه مامانم موندم ولی دیگه بیشتر نمیتونستم از حونم و شوهرم دور باشم اومدم...

حالام هروقت حالم بد میشه شوهرم بجای اینکه پشتم باشه قربون صدقم بره همش میگه باید بری خونه مامانت یا مامانم چندوقت باشی تنها نمیتونی و یجورایی قهر میکنه و اخم میکنه حرف نمیزنه اصا یه وضهی

از صبح ساعت هفتم میره تا نه شب... بگم زودتر بیا یچیز میگه 

دلم میخواد باهاش قهر باشم و بشینم فقط گریه کنم اصا نمیتونم باهاش حرف بزنم اونوقت خودش به در دل همهههههه گوش میده و واسه همه گوش شنواس...ولی من تا یچی میخوام بگم.... حالمم ک بد میشه اون از من بدتر میشه و میگه منو داغون میکنی همش سردرد دارم از دستت و ...

دلم میخواد گریه کنم😭😭😭😭😭

نمیخوام از خونه زندگیم دور باشم خوب میگم مگه چون حامله ام باید نه ماه زندگیمو ول کنم برم؟ یا فکرمیکنی بچه فقط تغذیهش مهمه... حا روحیم مهم نیست😢😭😭😭😭چیکار کنم

مـَن مطمینــم تــــو هــوامو داری ...

حاملگی ادموحساس میکنه

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موقع صحبت کردن باهاش غر نزن،نخس بازی در نیار(لجبازی و لپ پر باد کردن و ...).

با عزیزم و جانم و محبت صحبت کن باهاش

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2728

نرو عزیزم 

حتما وقتی میبینه حالت بده نمیتونه تحمل کنه میگه برو خونه مامانت اینا باش

زیاد تو خونه نگو حالم بده باهاش قهر نباش 

بلاخره مردا هم یه ظرفیتی دارن تا تحمل کنن

🌸
2738

یه فیلمی بود اسمش هفت ماهگی بود فک کنم اون اقا هم اصرار داشت خانومش بره ولی خانومش نمیخواست اتفاقا اون اقا خیلی خیلب زیاد هم خانومش دوس داشت فقط بلد نبود چه جوری به خانومش ابراز کنه 

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
موقع صحبت کردن باهاش غر نزن،نخس بازی در نیار(لجبازی و لپ پر باد کردن و ...). با عزیزم و جانم و محبت ...

اصا اینجوری نیستم خیلی خوبم باهاش

ولی تا کوچیکترین بی حالی میبینه پدرمو در میاره

اصا دلم میخواد بمیررمم😭😭

یه یاعلی بگو بلند شو کاراو بکن.  منم مثل  شما بودم.  تنهای تنها.  یه موقع هاییی غدا از بیرون میگرفتیم.  خونه رو دیر به دیر تمیز میکردم،  بیخیال 

اما خودم بودم و شوهرم،  با اونحال بدم همه کارامو کردم،  برا هید خونه تکونی کردم اما خونه خودمون موندم،  نرفتم خونه مامانم

نرو عزیزم  حتما وقتی میبینه حالت بده نمیتونه تحمل کنه میگه برو خونه مامانت اینا باش زیاد تو خ ...

امشب ولی میخوام باهاش قهر باشم..😢😭خستم کرد نه لوس کردنی نه کوفتی نه چیزی

بهش میگم بدون تو نمیتونم جایی باشم داره عوضشو در میاره ازش زده شم😭😭اصا یکم دیگه اینجوری کنه به قهر میرم خونه مامانم دیگهم اشتی نمیشم😢

2706