2737
2739
عنوان

چقدر دلم گرفته😞😞

253 بازدید | 31 پست

چرا اینجوری شدم؟؟؟شبا خوابم نمیبره صبح با تپش قلب و‌سردرد بیدار میشم جمعه رفته بودیم چیتگر بعد از هفته ها خونه موندن مادرشوهرم فهمید رفتیم بهم گفت شما خونه نمیمونین ک همش در حال گردشین😐من خشکم زد اعصابم خرد شد چون انقدر خونه مونده بودم خسته شده بودم از جمعه سرم درد میکنه عصبی ام😞الانم هوا گرفته دلم میخواد بشینم زار بزنم 😫😫😫😫

مهم نیست که چقدر در جاده اشتباه پیش رفته ای! همین الان دور بزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اوه شما از جمعه سرت درد میکنه تا حالا چون گفته میرین گردش ؟!!!من بودم با خنده میگفتم مرسی مامان جان انشالله گردش و تفریح قسمت شما

چقدر حساسین اخه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

بهش فک نکن اگه بخوای غمگین باشیو غصه بخوری همیشه یه چیزی واست پیدامیشه.کار خودتو بکن

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2738

ای بابا محل نزار بیخیال

اگه بهوای خیلی به این چیزا فکر کنی بدتر میشه

پاشو سرگرم شو

یه چییز جدید درست کن و اشپزی کن

من خیلی تنهام و خودمو با این چیزا سرگرم میکنم

خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
ایول وقتی اون حسادت میکنه بهت تازه باید خوشحالم باشی  دندش نررررم

کاش بتونم ناراحتیمو نشون بدم دارم منفجر میشم😞

اوه شما از جمعه سرت درد میکنه تا حالا چون گفته میرین گردش ؟!!!من بودم با خنده میگفتم مرسی مامان جان ...

اخه خودش میدونه ما همیشه خونه ایم حتی تابستونم مسافرت نرفتیم چرا بايد بگه اون حرفو😕دختراي خودش از اول تابستون مسافرتن ب اوناهم ميگه اينارو؟؟؟

منم همینطوری میشم ،ازاعصابه،من ازدست شوهرم ،خیلی استرس دارم ،تپش قلب دارم،خوابم ولی سرم گیج میشه ،با ...

چيكار بايد بكنيم؟؟؟اصلا حالم افتضاحه ميگم فقط گريه كنم

تعیر خلقو خو تپش قلب سردرد از علاعماشه من زنداییم اینجوری بود حالا انشالله ک شماهم باردارباشید

ن باردار نيستم واسه كيستم قرص جلوگيري ميخورم 

2706