2737
2734
عنوان

فردا اول ماه صفره

139 بازدید | 15 پست

🌒 فردا اول ماه صفر است 🌘

خونریزی یا شکستن تخم مرغ وصدقه ودود کردن اسفند فراموش نشود.

ان شاءالله با خواندن این دعا در اول ماه صفر ازبلا دور بوده ، حاجت روا شوید: نیت کنید.

✨ سبحان الله يافارج الهمّ ويا كاشف الغم فرّج همي ويسرّ أمري وأرحم ضعفي وقلة حيلتي و أرزقنی من حيث لاأحتسب يارب العالمين ✨

حضرت رسول فرمودند 📌

🔓 هر كس مردم رااز اين دعا باخبركنددر گرفتاريش گشايش ايجاد می شود 🔓

🌹🌹🌹🌹

التماس دعا

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان اول ماه میفته دوشنبه. سوره واقعه تا ۱۴ روز خیلی مجرب

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728
امشب شب اول ماه هست بعد از اذان مغرب صدقه اول ماه بزارین برا همه ماه ها این کار خوبه

سلام عزیزم خوبی؟باردار شدی؟یا پری لعنتی؟

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
سلام خواهرم هنوز موعدم نشده  شما چی؟

من امروز موعدمه عزیزم.کمرم داره نصف میشه از درد .ترشحم دارم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2738
من امروز موعدمه عزیزم.کمرم داره نصف میشه از درد .ترشحم دارم

ان شااله باردار باشی 

بوذی خبر بده خوشحال میشم البته اگه دوست داشتی

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره
ان شااله باردار باشی  بوذی خبر بده خوشحال میشم البته اگه دوست داشتی

دعا کن باشم تو کل سایت خبر میدمو واسه همه نذر میدم😍دعام کن آجی

حتما دعا میکنم  ۵۰ تا صلوات همین الان میفرستم برات

قربوبت برم مهربون منم واست نذر ام البنین میکنم

گلم بنظرتون اگه پریود نشدم کی بی بی بزنم که واقعا بشه بهش اعتماد کرد

فردا صبح میتونی بزنی

ولی دو ۳ روز بگذره دیگه جوابش قطعیه

ازمایش همین امروزم معلوم میشه

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره
2706