2733
2739
عنوان

آزمایش عقد

221 بازدید | 17 پست

چه آزمایش هایی انجام میده

آزمایشی هست ک اجباری نباشه ؟

میخام هرچی آزمایش مربوط به ازدواج و بارداری و اینا هست انجام بدم ک خیالم راحت باشه

خیلی اطلاع ندارم میشه کمکم کنین چیا هستن ک حتما بگم انجام بدیم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازمایش اعتیادو فقط تریاک میگیرن بگو شیشه و حشیشو گلم بگیرن

ازمایش ژنتیک هست ک فک کنم هزینش بالا ۵ میلیونه

[ تنها کسی که سعی میکنم ازش بهتر باشم خوده دیروزیمه    ]
2731

آزمایش خون و ادرار برای مرد اجباری است.

اگر تالاسمی مینور مرد داشته باشد، اونوقت خانم باید آزمایش بده.

آسایش دو گیتی، تفسیر این دو حرف است با دوستان مروت با دشمنان مدارا

فقد نمونه خون و ادرار میگیرن اگه فامیل باشین میتونین برین ازمایش ژنتیک ک خیلی هم گرونه و جوابش دیر میاد

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
2738

عزیزم حالا بزار عقد کنی اولین رابطه رو برقرار کنی به جمع خانمای متاهل بپیوندی بعد برو دنبال ازمایشات بارداری چقدر عجولی.ازمایشات ازدواج هم اعتیاد تالاسمی هپاتیت و چند تا بیماری دیگه هستش که خودشون برات انجام میدن

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
ازمایش اعتیادو فقط تریاک میگیرن بگو شیشه و حشیشو گلم بگیرن ازمایش ژنتیک هست ک فک کنم هزینش بالا ۵ م ...

نه از نظر اعتیاد ک مطمئنم نداره

آزمایش ژنتیک بالای ۵ میلیونه ؟😮😲

یادمه یه بار امضای یکی از خانما درمورد آزمایش شمارش تخمک و تنبلی تخمدان و اینجور چیزا بود کجا باید ...

از الان بری دنبالش؟؟،من ندیدم دخترا انجام بدن دنبال مریضی نرو مطمن باش هر چی رو هی تو خودت بگردی بلاخره یه چی از توش در میاد

عزیزم حالا بزار عقد کنی اولین رابطه رو برقرار کنی به جمع خانمای متاهل بپیوندی بعد برو دنبال ازمایشات ...

آخه میخام همه رو باهم انجام بدم راحت باشم

و اگه خدایی نکرده مشکلی باشه سریعتر اقدام به درمان کنیم

فقد نمونه خون و ادرار میگیرن اگه فامیل باشین میتونین برین ازمایش ژنتیک ک خیلی هم گرونه و جوابش دیر م ...

فامیل ک نیستیم ولی ما تو خانواده مون یه ژن معیوب داریم

باید آزمایش بدیم ؟

از خانواده ی اون خبر ندارم ولی تو فامیلاشونو اینا

آخه میخام همه رو باهم انجام بدم راحت باشم و اگه خدایی نکرده مشکلی باشه سریعتر اقدام به درمان کنیم

این کاملا اشتباهه تو حالا برو ببین چند چندی بعد.هر چی که لازم باسه رو خودشون برات انجام میدن ولی ایتایی که شما گفتی بعد از 1سال از اقدام اگه باردار نشی دکتر میفرسته...از الان رو خودت عیب و ایراد نزار یکی بشنوه فک میکنه چه مشکلی داری من برا خودت گفتم

2706