2733
2734

۲۱ دوره لک دیدم، دوره هام ۲۸روزه س امروز ۲۸ام هستم، هنوز پری نیومده، یه عالمه حس پری دارم ولی نمیاد، بیبی هم فقط منفی میشه... 

احتمال داره باردار باشم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

میشه بگی لانه گزینیت چه شکلی بود همین الان میخواستم تایپک بزنم راجب این موضوع 

آخه من دیروز عادت شدم ولی مثل همیشه نیست اصلا خون ریزی ندارم فقط دل درد دارم همین بعضی اوقات خیلی ببخشید میگم مریم دستشویی چندتا لکه خون میبینم همین؟

این لانه گزینی یا نه عادته؟

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
باید اونقدری هورمون بارداری تو ادرارت بیاد تا بی بی چک نشون بده زوده،بذار چهارتا 7روز از موعد پریودت ...

آخه همه تو سایت میان میگن چند روز بعد از لک بیبی بیبی چک  مثبت شد ، یا مثلا قبل موعد پری بیبی مثبت شد...

آخه همه تو سایت میان میگن چند روز بعد از لک بیبی بیبی چک  مثبت شد ، یا مثلا قبل موعد پری بیبی م ...

عزیزم بدن افراد باهم فرق می‌کنه 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2706