2737
2734
عنوان

بيايين بگين من توهم زدم يا نه

422 بازدید | 39 پست

ما تو فاميلمون با فاميلاي تقريبا دورم تا حدود كمي رفت امد داريم مثلا تو مناسبت ها ميبينيمشون يا ٢ باري پيش اومده كه رفتيم مسافرت 

يكي از اقوام خانواده همسرم يه مرد ٤٠ سالست ادم خيلي عادي و خوبي بود هميشه با هم خانوادگي رفتيم مسافرت من يذره حس كردم اين اقا داره به من نگاه ميكنه شك كردم ولي خودمو زدم به اون واه و فك كردم كه شايد اشتباه ميكنم بعد از اون چند بار ديگه پيش اومد اين قضيه مثلا تو يه جمعي داشتيم صحبت ميكرديم من گفتم مثلا فلان جا ميرم هميشه پاتوقمه اين خيلي دقيق اسم اونجارو پرسيد با ادرسشو كلا به نظرم يذره مشكوك 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اخه نه ادمي كه بگم خيلي بسته بوده دورو برش نه ادم مديدست كه ادم امروزي با كلاس كه خيليم ادعا داره زن و بچه داره منم شوهر دارم با شوهرم خيلي سلام عليك داره و بگو بخنده ولي بازم من اينجوري حس كردم 

2738

نه بنظرم توهم زدی

خبری نیست

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

تو جمع همش نگاه میکرد یجوری متفاوت با بقیه خر ک نیستم میفهمیدم😁جمعی ک من بودم میومد و وقتی من میرفتم شهرشون همش سعی میکرد برنامه بچینه بریم بیرون ☺استوری ک میزاشتم سریع جواب میداد همشم سعب میکرد حرف بزنه باهام...

واسه کسایی که مامان نمیشن یه صلوات بفرس  
تو جمع همش نگاه میکرد یجوری متفاوت با بقیه خر ک نیستم میفهمیدم😁جمعی ک من بودم میومد و وقتی من میرفت ...

اره اينم همينه جاهايي كه ماهستيم مياد اخه من موندم به چي ميخواد برسه از اينكارا 

2706