2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من تعریف پخش سیسمونی هدیه مادربزرگو شنیدم

همسایمون اجناس مغازشو از اونجا میاورد

من ریخته ام در رگ تو شیره جان👼هی چرخ بزن در منو دل را بتکان😍این همنفسی چه حس و حالی دارد😉در پیکر من دو قلب دارد ضربان 💖
کجاست؟

پشت حرم بعد از 17 شهریور فک کنم الان اسمش میدون عدالته

یه راسته اسباب بازی فروشی داره سیسمونی هم زیاده

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...
2738

بزرگترین فروشگاه سیسمونی در مشهد با قیمت عمده

شماره های تماس:

09151058247/09358454833/09124102350  

راننده سرویس/ ۰۹۳۵۹۰۷۰۴۳۵_٣٢۴٨۶٧٢۰

ساعت کاری فروشگاه از۸صبح تا۷ شب میباشد

آدرس:انتهای بلوار دوم طبرسی میدان پنجتن سمت چپ بعد از تالار یکتا سمت چپ پلاک۱۶

من ریخته ام در رگ تو شیره جان👼هی چرخ بزن در منو دل را بتکان😍این همنفسی چه حس و حالی دارد😉در پیکر من دو قلب دارد ضربان 💖

یه جای دیگه ام هس اسمش پخش امینه تو جاده کلاته اگ میخوای ادرس اونم بفرستم

درکل اگ از پخش سیسمونیا بگیری هم همه چیزو باهم دارن نیاز نیس هی بگردی همم قیمتاشون مناسب تره

پشت حرم بعد از 17 شهریور فک کنم الان اسمش میدون عدالته یه راسته اسباب بازی فروشی داره سیسمونی هم زی ...

اونجا اسباب بازی فروشیه .لوازم سیسمونی خورد هم خوب چیایی داره.اماسرویس چوب فکر کنم تو بولوار چمن معدن کار چوب هستش .

یه جای دیگه ام هس اسمش پخش امینه تو جاده کلاته اگ میخوای ادرس اونم بفرستم درکل اگ از پخش سیسمونیا ب ...

میشه ادرسشو بدی؟ شنیدم جاده کلات سرویس چوب خوب داره

میدان امام حسین

خیابان خواجه ربیع

بلوار ۲۲ بهمن

ابتدای جاده کلات

روستای گرجی علیا

ورودی ۱

گرجی ۱7

2706