2737
2739
عنوان

زیبایی و تیپ شوهر چقدر براتون مهمه

450 بازدید | 15 پست

کلی با خودم فکر کردم که بگم یا نگم، ولی بذارید بگم میدونم کلی متلک بارم میکنید، ولی اشکال نداره. 

من به گفته دوستان، اقوام، اطرافیان و... چهره‌ی زیبا، جذاب، و مردونه ای دارم. چشم های درشت و عسلی، موهای بور و همرنگ چشم و ابرو، بینی کشیده و هر چی که فکرشو کنید. همکارام همیشه میگفتن فلانی خدائیش بینیتو کجا عمل کردی و... منم هر چی بهشون میگفتم اصلا عمل نکردم باورشون نمیشد. شاید یکی از عواملی که زن قبلیمو حساس کرده بود همین زیبایی بود.. 

بنظرتون ساناز تو عشق واقعی ممکنه ملاک و تصمیمش زیبایی و... باشه. 

خواهشا متلک کمتر بگید. جدی باشید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر اخلاق معرفت درک کردن نباشه هیچ زنی حاضر به زندگی کنار یک مرد زیبا بداخلاق نداره  مثل میوه زیبا میمونه که از داخل خرابه و با یه گاز زدن میندازیمش دور نمیگم زیبایی  بده ولی مهم اخلاقه یک مرده  زنا بیشتر جذب مردونگی  یک مرد میشن جذب درک کردن محبت کردنش نسب به خودشون  زنان با گوش و شنیدن عاشق میشن

2738

عشق خودم زیبایی انچنانی نداره ولی قد بلند چهریه جذاب مردونگی داره یعنی با سرسنگینی مودب بودنش حرفاش عاشقش شدم و مورد هایی داشتم که خیلی زیبا بودن ولی شخصیتی که مورد نظر من باشه نداشتن ردشون کردم 

من شوهرم خوشتیپ و جذابه اندامش هم عالیه ولی با این حال انقدر سر و سنگین رفتار میکنه اصلا تو یه جمع همه حواسش بمنه تو خیابونم همش نگاهش رو منه باهام حرف میزنه. زیبایی تعین کننده نیس خیلیا زیبا اند ولی هیز 

ای کاش من ،همه بودم !!با همه زبان ها، تو را صدا میزدم(خـــدا)👉💝 

جسااارت نشه ولی مرداییو دیدم که خیلی زشتن ولی توهم اینو دارن که همه بهشون میگن خوشگل 

به نظره من رفتارا و حالتای یه مرده که جذابش میکنه با صداااش 

وگرنه اینکه صرفا صورت قشنگ باشه ولی رفتار مردونه نداشته بلشه و صدای خوب اصلا به چشم نمیاد

2706