2737
2734
عنوان

پشت سر بچم یکم صاف شده😞

151 بازدید | 12 پست

سلام

ینی درست میشه بچه ها کامل صاف صاف نیستا ی قسمتش ...از بس رو کمر خوابید وروجک.ب پهلو فقط تا یک ماه میشد اونم بعضی وقتا انگار سر میخورد خودشو ب کمر میکرد.الان چهار ماهشه چیکار کنم .بالشت فرم دهی باید از اول خریده بودم براش .ااااه از بس هی گفتن نمیخواد حالا کیه ک درستش کنه فقط بلدن حرف بزنن.

الان فایده داره؟خودم میخواستم براش درست کنم ولی جالب در نیومد

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مسئله حادی نیستا  درست میشه  حواست بهش باشه میخوای بخوابونی سرشو کج کن یه چیزی بزار پشتش ...

اعصابم خورد میشه پشت سرشو ک میبینم...خانواده شوهرمم ک هی میگن کله رشتی شده

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..
2728

آخ گفتی من پشت سر پسرم یکم برجسته شده فقط یک تیکه اش چون میگفتن شیر میدی سرشو بزار قشنگ وسط آرنجت من قدم بلنده دستامم بلنده نمیتونستم بچه رو میزاشتم روی ساق دستم برای همین همون قسمت رفته داخل بالاش برجسته شده...الان پنج ماهشه فکر میکنید ببیندم سرشو درست بشه؟؟؟

خدایاشکرت 🌹🌹🙏
اعصابم خورد میشه پشت سرشو ک میبینم...خانواده شوهرمم ک هی میگن کله رشتی شده

بگن . کلاه سرش کن 

بچه کوچیک به هزار رو میگرده بخوای حساس شی سر سال پیر میشی 

یه ماه حواست بهش باشه درست میشه موهاشم در بیاد دیگه معلوم نیس

🤲خدایا زود بگذره و راحت....
آخ گفتی من پشت سر پسرم یکم برجسته شده فقط یک تیکه اش چون میگفتن شیر میدی سرشو بزار قشنگ وسط آرنجت من ...

نمیدونم عزیزم

من فقط پشیمونم ک چرا بالش فرمدهی زودتر نخریدم.من ک دیدم همش ب کمر مبخوابه اشتباه کردم

2738
بگن . کلاه سرش کن  بچه کوچیک به هزار رو میگرده بخوای حساس شی سر سال پیر میشی  یه ماه حوا ...

اتفاقا موهاش خوب بود الان اون کرکی ها ربخته مشخص شده.وگرنه خیلی معلوم.نبود...خدا کنه درست شه