2733
2739
عنوان

خانمای ماشین سوار حرفه ای بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 83 پست
من خودم راهنما میزنم دنده رو خلاص میکنم اروم اروم ترمز میگیرم کامل که ایستادم دستی رو میکشم بعد خامو ...

راهنما نیازه؟؟؟؟

چرا خاموش میکنی ؟؟؟اگ پشت چراغ قرمزم باشی خاموش میکنی؟؟؟

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
کلاچ رو تا ته میگیری دنده رو میزاری رو یک پاتو آروم آروم یک کوچولو از کلاچ برمیداری و گاز میدی و کم ...

پس ترمز دستی چ مواقعی نیازه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلاچ رو تا ته میگیری دنده رو میزاری رو یک پاتو آروم آروم یک کوچولو از کلاچ برمیداری و گاز میدی و کم ...

خیلی خوب توضیبح میدی فدات

2731
عزیزم تو تو راه ترمز دستی میخوای چیکار برای ایست کامل

پس قبل از شروع ترمز دستی رو میاری پایبن برا چی؟؟؟باید حتما پایین باشه چون این چند موردو شوهرم انجام دادو خیلی سر سری توضیبح داد

راهنما نیازه؟؟؟؟ چرا خاموش میکنی ؟؟؟اگ پشت چراغ قرمزم باشی خاموش میکنی؟؟؟

برا رفتن تو پارک بله راهنما نیاز

پشت چراغ دنده خلاص میکنی اروم اروم ترمز میگیری کامل وایمیستی بعد پات رو ترمز میذاری اگه شیب اگه نه هم پس نیاز نیست

پشت چراغ که خاموش نمیکنند ماشین😂😂😂

میتونی از ماشین جلویی ها هم بفهمی که باید پات رو ترمز بذاری یا نه

وقتی چراغ پشت که مال ترمز پررنگ یعنی راننده جلویی پاش رو ترمز پس توهم باید بذاری

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
برا رفتن تو پارک بله راهنما نیاز پشت چراغ دنده خلاص میکنی اروم اروم ترمز میگیری کامل وایمیستی بعد پ ...

پس کلاچ میگیری دنده خلاص میکنی اروم اروم ترمز  یا اینک ن نیاز ب کلاچ نیست دندو خلاص بد اروم ترمز میگیری پاتو رو ترمز نگه میداری؟؟؟

2740
پس قبل از شروع ترمز دستی رو میاری پایبن برا چی؟؟؟باید حتما پایین باشه چون این چند موردو شوهرم انجام ...

که ماشین از ایست کامل در بیاد عزیزم

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
پس کلاچ میگیری دنده خلاص میکنی اروم اروم ترمز  یا اینک ن نیاز ب کلاچ نیست دندو خلاص بد اروم ترم ...

چرا دیگه باید خلاص کنی والا پاتو برداری ماشین پرت میشه به سمت جلو

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
برا رفتن تو پارک بله راهنما نیاز پشت چراغ دنده خلاص میکنی اروم اروم ترمز میگیری کامل وایمیستی بعد پ ...

س قبل از شروع ترمز دستی رو میاری پایبن برا چی؟؟؟باید حتما پایین باشه چون این چند موردو شوهرم انجام دادو خیلی سر سری توضیبح داد

س قبل از شروع ترمز دستی رو میاری پایبن برا چی؟؟؟باید حتما پایین باشه چون این چند موردو شوهرم انجام د ...

ببخشید دوست عزیز اما من متوجه نمیشم کجا رو میگید😂😂😂😂

ببخشید دوست عزیز اما من متوجه نمیشم کجا رو میگید😂😂😂😂

ترمز دستی رو گفتم ک باید حین توقف کامل و حین حرکا باید استفادا بشه درسته؟؟؟؟؟

بد اینکه پست قبلی فرمودین ک باید کامل خلاص کنی یکی باید کامل پام رو کلاچ باشه و بد موارد بدی ک اگ در این صورت نباشه ماشین ب سمت جلو پرت میشه؟؟؟

QUOTE=106410535]توی سرعت بالا ترمز دستی رو بکش فرمون ب سمت چپ یا راست بچرخون [/QUOTE]

تو وجدان نداری این چه حرفیه میزنی ؟

اگر اینکارو انجام بده ماشین چپ کنه دلت خنک میشه ؟ شب میتونی راحت بخوابی ؟ واقعا که 👎👎👎

چقدر ی ادم باید شیطان واقعی باشه خدا شفات بده 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
س قبل از شروع ترمز دستی رو میاری پایبن برا چی؟؟؟باید حتما پایین باشه چون این چند موردو شوهرم انجام د ...

شما هر سوالی داشتی اینجا نپرس ادمای از خدا بیخبر زیادن مثل اون کاربری که میگه دستی بکش تو سرعت زیاد 

خدای نکرده باعث ی اتفاق خطرناک میشه براتون 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706