2737
2739
عنوان

از جاریم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1146 بازدید | 48 پست
نخیر همه جاریا مارموز هستن😑

خخخخخ اره واقعا ولی مثلا ماهم جاری هستیم ولی بلانصبت ماها ما خوبیم اونا بدن 

میشه خدا به منم یه نی نی سالم و صالح و خوشگل بدی اخه منم نی نی میخوام .. دعام کنین ممنون شوهرم عاشق بچس خودمم خیلی دوس دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونم ی ادمه عین تو.بهش فکر نکن تا حس نفرت رو توی قلبت تقویت نکنی.نزار حس قشنگ قلبت با چیزای پیشو پا افتاده ازبین بره و ب جاش قلب بی احساسو منفور داشته باشی .همه رو دوست داشته باش

وخدایی که به شدت کافیست

دوستان منم از جاریم خیلی بدم اومده چون خیلی بدیا در حقم کرد امروز تو مهمونی خونه عمو شوهرم بودیم بعد هی مادر شوهرم میگفت برو بشین پیشش کسی شک نکنه من میرفتم پیش اون پا میشد میرفت یه جا دیکگه.بنظرتون چکار کنم اخه هی نادر شوهرم میگه تو کوتاه بیا ااااه اعصابم خورده

2728
من جاريمو دوست دارم بدجنس نيس فقط يه وقتايي ميخواد خودشيريني خوشم نمياد 

از اخلاقش خوشم نمیاد از ایناس ک بیشتر تو جمع میخواد نظر مردا رو جذب کنه فقط برا مردا ور میزنه

خدایا همیشه هوامو داشته باش 

جرا متنفرین...منم جاری دارم ولی مشکلی باهاش ندارم..فقط مادر شوهرم ازش بدش میاد جلو اون هوای منو داره  قربون صدقه دخترام میره از دختر بوش میاد ولی جلو هم عروسم  جوری نشون میده که اون فک میکنه دخترا منو خیلی دوست داره همیشه جلوش از من تعریف میکنه.....ولی وقتی جاریم نباشه اصلا نگاه به بجه هام نمیکنه چون دخترن.....ولی من اینقدر بهش محبت کردم که اصلا الان به من حسادت نمیکنه...اوایل خیلی حسادت میکرد خیلی خیلی زیاد

2740
من فکر میکنم شمام بهش،اون حسو دارین؟؟وگرنه چرا باید ازش بدت بیاد وقتی بهت ازاری نرسوندن ادمارودوست د ...

ن از اون ب لحاظ مالی بالاترم اما اصلا اونطور ادمی نیستم بخدا دوس دارم خدا انقد بهش بده ک منو فراموش کنه باور کن اون طوری برخورد میکنه ک انگار از من بالاتره منظورم اینه مغرورو خودشیفتع

از اخلاقش خوشم نمیاد از ایناس ک بیشتر تو جمع میخواد نظر مردا رو جذب کنه فقط برا مردا ور میزنه

ماهم يه دونه داريم اين مدلي خيلي رومخ ميشن اينجور زنا البته جاريم نيس اون اما تند تند ميبينمش خيلي رومخه همه كار ميكنه تا مردا رو جذب خودش كنه

خخخخخ اره واقعا ولی مثلا ماهم جاری هستیم ولی بلانصبت ماها ما خوبیم اونا بدن 

ما ۶تا عروسیم متاستفانه من عروس خوبم چون مادرشوهرم دختر نداره و مورد توجه خانواده شوهر و خاری ب چشمان جاری 

ما ۶تا عروسیم متاستفانه من عروس خوبم چون مادرشوهرم دختر نداره و مورد توجه خانواده شوهر و خاری ب چشما ...

ما ۴ تاییم خدا کمکت کنه ۵ تا جاری داری یا خدااا .. همیشه خوب باش تا اونا حرص بخورن 😊

میشه خدا به منم یه نی نی سالم و صالح و خوشگل بدی اخه منم نی نی میخوام .. دعام کنین ممنون شوهرم عاشق بچس خودمم خیلی دوس دارم 
با نفرت و حس بد فقط به خودت صدمه میزنی بی تفاوت باش

نفرت و حسادت بدترین حسای دنیان که ازتو ادمو داغون میکنه .واسه همه ارزو مبکنم دلاشون عاری ازهرگونه نفرت و کینه و حسادت باشه.من جاربام کم درحقم لدی نکردن ولی هیچوقت واس تربیت اشتباه یه ادم خودمو اذیت نمیکنم.بااینکه زندگیش ۲۰۰برابر اززندگی من بهتره بازبه دنبال رزمین زدن منه الان دید اصن هرکاری کرد واسم مهم نیس اونم مث خودم باهام رفتار میکنه.وکاری باهام نداره .

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤
نفرت و حسادت بدترین حسای دنیان که ازتو ادمو داغون میکنه .واسه همه ارزو مبکنم دلاشون عاری ازهرگونه نف ...

موافقم امیدوارم منم بتونم بی تفاوت باشم بهش