2737
2734
عنوان

از جاریم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1146 بازدید | 48 پست

متنفر بودن ک کاری رو پیش نمیبره 

منم ۷ تا جاری دارم ولی خدا شاهده ازن ۷ تا یکیشون خیلی بی چشمو رو همشم جلو چشممه بجای اینکه حرص بخوری خودتو پیرو کور کنی ب فکر زندگیت وشوهرت و بچت باش ولش کن بزار تا از حسادت بمیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دلتو صاف کن واگه بدون انتظار محبت کنی بخاطر خودت محبت کنه اونم کم کم نرم میشه

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
2740

من فکر میکنم شمام بهش،اون حسو دارین؟؟وگرنه چرا باید ازش بدت بیاد وقتی بهت ازاری نرسوندن ادمارودوست داشته باش عزیزماگرازشما داره جلوترمیفته براش ارزوی موفقیت کن.اگرم ازت پایین تره ازدستت برمیاد کمکش کم پیشرفت کنه .برای کلبه ی کوچک همسایه ات چراغی ارزو کن،شایدآن چراغ حوالی خانه ی توراهم روشن کند💙💜سخت نگیر هرکی یه مدلیه این جاریتم مدلش همینطوریه 

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤

منم ی مدت خیلی رو مخم بود جاری

الان بیخیال شدم حیف وقت آدم بخواد صرف این چیزا بشه

ب جاش ب خودم و زندگیم و کارای مورد علاقم توجه میکنم و برای اعصابم ارزش بیشتری قائل میشم 

ولشون کنید ب حال خودشون زندگیتون بکنید