2733
2739

سلام من پسرم سه ماهشه، تقریبا یک ماهه که هردوتا مچ دستم از قسمت شصت تا تقریبا شش هفت سانت بالای مچم خییییییلی درد میکنه،انگار اون رگه درد میکنه، بلند کردن بچه و انجام کارهای خونه برام خیلی سخت شده، تو شهر غریبم و کسیو ندارم کمکم کنه، تو اینترنت نوشته از راههای درمانش، فیزیوتراپی، تزریق کورتون و بستن تا هشت هفته و گاهی هم جراحیه ، من دارم سکته میکنم، اگه جراحی بخواد با نوزاد چکار کنم؟!کسی بوده بدون چراحی خوب شده باشه؟😢😢😢😢😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله خوب بشه گلم متاسفانه اطلاعی ندارم

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2728

من فقط یه مدت بستمش یه پمادم بود اسمشو یادم نیست گفتن برو تراپی نرفتم یه مدت تحمل کردم مت یه دستم بود الانم ۶سال گذشته سالمه مشکلیم نداره دستم 

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن 

جراحی خط آخره، شما اینهمه درمانو ول کردی چسبیدی به جراحی؟.

هر ۶ ساعت بروفن ۴۰۰ بخور (البته اگه مشکل زخم معده یا ناراحتی کلیه نداری) و ر روز حد اقل ۱۲ ساعت با اسپلینت ببند.

اسپلینت مخصوصش رو هم داروخونه ها دارن هم دیجی کالا داره.

اگه بعد از دو سه هفته هیچ پاسخی نگرفتی، تازه میری رو تزریق کورتون.

2738
2706