2733
2734
ژل کامان . ایرانیه ولی خیلی عالیه

خیلی تعریف محصولات کامان رو شنیدم از محصولات دیگه ش استفاده کردی ؟قیمتشم میگی 

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چند وقته میزنی؟ راضی هستی؟ ایرانیه؟

آره ایرانیه راضیم.همیشه همینو گرفتم

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪
خیلی تعریف محصولات کامان رو شنیدم از محصولات دیگه ش استفاده کردی ؟قیمتشم میگی 

من خودم فقط ژل صورتشو خریدم ، 35 تومنه ولی من از تخفیف رفاه 22 تومن خریدم خیلی خیلی هم راضی ام . ولی زن داداشم و عمم کرم مرطوب کنندش را هم استفاده میکنن خیلی راضین ولی گفتن مدلی را خریدن که نمیشه به صورت زد . گفتم اگه تو خریدی حواست باشه چه مدلی میخری

خشک

پس خیلی انتخاب های زیادی داری 

به نظرم ژل شستشوی کامان بگیر 

قیمتش عالی، حجم زیاد و کیفیت هم عالی 

من واسه‌پوست‌چرب گرفتم خیلی خوب بود 

دیجی کالا آف زده من از اونجا خریدم 

سینره،آدرا افتضاحن 

قیمت بالا هم نخر چون پوستت خشکه مجبور نیستی محصولات گرون بخری 

من خودم فقط ژل صورتشو خریدم ، 35 تومنه ولی من از تخفیف رفاه 22 تومن خریدم خیلی خیلی هم راضی ام . ولی ...

من کرم دست و صورت ، وازلین ، ژل شستشوی صورت کامان رو خریدم خیلی خوب بودن 

واسه مامانم و خواهر شوهرمم خریدم 

من خودم فقط ژل صورتشو خریدم ، 35 تومنه ولی من از تخفیف رفاه 22 تومن خریدم خیلی خیلی هم راضی ام . ولی ...

ممنونم 

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن 
کامان رو دیدم ولی میگی که پوستت چرب بوده خریدی گلم

محصولات پوست خشک هم برای مادرشوهرم خریدم راضی بود 

همیشه یه برند یا همه چیش خوبه یا همه چیش بد ! اینو از من که همه پولهاشو خرج محصولات پوست و مو‌میکنه به یادگار داشته باش😂😂

2706