2733
2734
عنوان

بعضیا چقد خدا بهشون نظر داره بیاید از زن پسرعمه شوهرم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1581 بازدید | 88 پست
چون دقیقا اندازه تیکر منه 😅

پس کوچولوت ۹ اذر به دنیامیاد

سالگرد ازدواجمه

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا عید رفتن کیش با شوهر بچش  بعد عید دوستا زنونه رفتن شمال  ماه پیش بودن شمال دوباره ا ...

واقعا خوش به حالش من دوساعت نمیتونم بچمو بزارم پیش کسی برم بازار خرید.

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
2731
دربون شرکت نفت که حقوقش خیلی زیاد نیست همسرمن شرکت نفتیه 

میگن تو حراست

چقد حقوقشون حدودا

برای حرف زدن دخترم یه صلوات میفرستید؟😔اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
اونوقت من همه زندگیم بدبختی  شوهرم ورشکست شد از اونور پولمون خوردن  بچه دارم شدم که همش ...

غصه زندگی بقیه رو نخور شکر گزار خدا باش و از امشب مرتب بگو خدایا شکرت که دخترم داره حرف زدنش پیشرفت میکنه باور کن سال دیگه این موقع دخترت مثل بلبل حرف میزنه مال دنیا هم دوباره برمیگرده

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
اسم پارچه فروشی بگو بریم بخریم. کیلویی پیدا نمیکنم من

تونیروگاه کلا دوتا مغازه پارچه کیلویی هست که جفتشم برای یه نفره 

اسم مغازشو نمیدونم 

ولی بری نیروگاه وسطای خیابون ۲۴متری امام حسین هست

پارچه کیلیویی چ جوره؟

پارچه رو میکشن بجای مترکردن

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺
هر جوری شده از کبوتر فروشیا پیدا کن خیلی تاثیر داره

واقعا 

ی بار بدم بسه؟ چند تا بدم

زندگی دختر عمه منم همینه شوهرش تونامزدی راننده آژانس بود  بعد عروسی پارچه فروشی زد  ازک ...

عزیزم میتونی ادرس دقیق پارچه کیلویی رو بدی؟؟شوهرم منم پارچه کیلویی داره واسه مغازش میخاد ازش خرید کنه

پسر عمه ی شوهر من تو آژانس کار میکرد بعد از چند سال کنکور داد دارو سازی قبول شد😐شاخ دراوردم اصن

😰😰

پارچه کیلیویی چ جوره؟

اسمش روشه که پارچه رو کیلو میکنن و میفروشن که اکثرا هم قیمتش با متری تفاوت چندانی نداره

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706