2733
2734
عنوان

بعضیا چقد خدا بهشون نظر داره بیاید از زن پسرعمه شوهرم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1581 بازدید | 88 پست
عزیزم میتونی ادرس دقیق پارچه کیلویی رو بدی؟؟شوهرم منم پارچه کیلویی داره واسه مغازش میخاد ازش خرید کن ...

نیروگاه 

۲۴ متری امام حسین 

بری این ادرس مغازشو راحت میتونی پیدا کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب شرکت نفت حقوقش بالاس.حالا حالا مونده این اولشه.خدابیشتر بهش بده

از این خبرا نیست که با حقوق نگهبان و دربانش بشه خونه و ماشین خرید . 

شرکت نفت اوایل انقلاب خوب بود . حتی تا سالهای ۸۳ اینام خوب بود بعدش افتضاااح شد

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...

من از اول بارداریم تا الان خیلییییییی سختی کشیدم خیلییییییی 

شوهرمم همش به فکر اینقد دلش پاک به خدا گفتن نداره کاپشن نوشو میده به رفتگر تو خیابون به فکر همه هس

همه زندگیم شده مشکل

امروز از دکتر قلب اومدم به خدا

😔😔

برای حرف زدن دخترم یه صلوات میفرستید؟😔اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2738
اره خب اونم جز کارکناشه دیگه.همه چیزشون مفت اب برق بهترین هتل وسفرا چرا پولدار نشن دکتراشون بهترین د ...

اطلاعات غلط ندید به مردم .

شما کارمند شرکت نفتی ؟ این هتل و سفر و چیزای مفتی که میگید کجاست که من ندیدم 🤔🤔🤔

نمیدونم والا ما اشناهامون هستن همه خوبن

برا کارمندای با بیست سال سابقه ممکنه حقوق بالا باشه اما استخدامهای از ۸۳ به بعد در حد یه کارمند ساده میگیرن.

شوهر من الان رسمیه  با ۵ سال سابقه ومدرک کارشناسی ارشد (که تازه شاگرد اول امیرکبیر و تهرانم بود دوران تحصیل) ، حقوقش ۴۵۰۰ هم  نیست درماه !

اطلاعات غلط ندید به مردم . شما کارمند شرکت نفتی ؟ این هتل و سفر و چیزای مفتی که میگید کجاست که م ...

نمیدونم من که داداشم بنده خدا سالی یه هفته بهشون توهتل شرکت نفت اقامت رایگان میدن خودشون میرن اما اقامتش رایگانه هرسال یه شهر اما حقوقش مث کارمندای دیگس چیز خاصی ندیدم بهش تازه مدرک ومنصب بدی هم نداره

نمیدونم من که داداشم بنده خدا سالی یه هفته بهشون توهتل شرکت نفت اقامت رایگان میدن خودشون میرن اما اق ...

والا ما همون هتلشم ندیدیم تو این چند سال 😑