2737
2739
عنوان

آزاد شدن تخمک

195 بازدید | 7 پست

سلام 

من روز ۱۳ پریود رفتم سونو دوتا فولیکول ۱۷ تو تخمدان راست و چپ داشتم همون روز آمپول زدم ۳ روز بعد رفتم سونو ببینم آزاد شده دکتر سونو کرد یه فولیکول سایز ۲۳ در تخمدان چپ و در تخمدان راست فولیکولی دیده نشد

الان فولیکول سمت راستم آزاد شده که دیده نشد ؟؟

بعد چرا فولیکول سمت چپم آزاد نشده بود ؟؟

دی ماه ۹۸بعد یکسال اقدام میخواستم برم iui که همون ماه باردار شدم ۱۹اسفند ۹۸تو ان تی فهمیدم ایست قلبی کرده  خرداد ۹۹ناخواسته وقتی زیر نظر دکتر عارفی بودم باردار شدم ۱۹بهمن ۹۹پسرم بدنیا اومد 😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ۳ دوره قرص خوردم آمپول نزدم تبدیل به کیست شد بعد اون قضیه آمپول میزنم 

دی ماه ۹۸بعد یکسال اقدام میخواستم برم iui که همون ماه باردار شدم ۱۹اسفند ۹۸تو ان تی فهمیدم ایست قلبی کرده  خرداد ۹۹ناخواسته وقتی زیر نظر دکتر عارفی بودم باردار شدم ۱۹بهمن ۹۹پسرم بدنیا اومد 😍😍
2731

بچه ها می گفتن اگه بشه میزنه مایع آزاد دیده شد ولی واسه من نزده بود 🙁🙁🙁

ببین فولیکولت پر که نکرده غیب هم نمیشه  

وقتی توی سنو نبوده حتما ازاد شده

اصلا بعد از امپول نمیخواد بری سنو چون بلااستثنا ازاد میشه

تازه ماه ابنده هم نباید امپول بزنی چون ماه دیگه هم خودش ازاد میشه

خیالت راحت

برای باردار شدن سوالی داشتین اگه بتونم کمکتون میکنم

مرسی خیالمو راحت کردی😘😘😘

2738