2737
2734
عنوان

خیلی ناراحتم بیایین ی لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۵۰چون قدم بلنده معلوم نمیشه انگار چهل کیلوام

چیا میخوری در طول روز؟ موز گردو عسل بعضی شبا پیتزا برنج با خورشت زیاد اگ میان وعده هات و غذاهات خوب بودن دیگ باید آزمایش بدی 

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤
الان خوبیااااا نرمالی

همه منو میبینن میگن اندامت عالیه 

ولی خودم اصلا  دوست ندارم انداممو

من طراحی سایت شخصی، فروشگاهی، شرکتی، انجام میدم با قیمت مناسب.هر نمونه ای که بخواین طراحی میکنم. 
2738
چی میخوری

پودر یا معجون کرمانی

توی نت سرچ کن فورا میاد

خودم همه مواد شو گرفتم 

من طراحی سایت شخصی، فروشگاهی، شرکتی، انجام میدم با قیمت مناسب.هر نمونه ای که بخواین طراحی میکنم. 
ازمایش تروییدم دادم نداشتم

خب خداروشکر.. برو پیش پزشک تغذیه 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
پودرتو از کجا گرفتی قیمتش چقده شما کجا زندگی میکنید

اپودر خریدنی نیست 

انواع مغز و نشاسته و پودر مالت و پودر جوانه گندم و جو 

توی سایتش نگاه کن مقدارش زده

که همشون رو پودر کردم و روزی سه بار هربار دوقاشق با آب میوه یا شیر میخورم

2706