2737
2739
میشه ایشالا یروزی فقط هیچ چیزه منفی ب ذهنت نیار ک اگه ۱۰ تا فکره مثبت کنی  و ناخوداگاه  ی ...

دیگه حالا اینجوری میگین میترسه فکر منفی باید سریع کنترل کرد که بهش فکر نکرد 

وگرنه تو کتاب رازم میگه قدرت فکر مثبت بیشتر از فکر منفی

بله واقعا عالیه

دوره امیر شریفی شرکت کردین؟

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه ایشالا یروزی فقط هیچ چیزه منفی ب ذهنت نیار ک اگه ۱۰ تا فکره مثبت کنی  و ناخوداگاه  ی ...

نمیشه ک ب چیزای منفی فک نکرد ولی  مستندی ک از قانون جذب بود گف چیزای منفی دیر تر جذب میشن

2728
منم همیشه تو ذهنم ینفرومیبینم از اولین روزیم که دیدم این حسو کردم 

من با کسی دوست بودم ، ولی سره ی مشکلات ازهم جدا شدیم. هیچ جوره ام امکان نداشت دوباره برسیم بهم.

من شب موقه خاب ب چهره اش فکر میکردم

مدام فکر میکردم ک روزه خاستگاریمه و دامادم همون شخصه😄 وای انقدر فکرای فانتزی میکردممم😄

تااینکه نمیدونم چیشد دوباره اومد تو زندگیم و نصفه بیشتره اون فکرام ب واقعیت تبدیل شده

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
نمیشه ک ب چیزای منفی فک نکرد ولی  مستندی ک از قانون جذب بود گف چیزای منفی دیر تر جذب میشن

انرژی فکر مثبت 100 برابر انرژی فکر منفیه

ولی ذهن ما آدما در کل در حالت عادی منفیه چون از اول اشتباه برنامه ریزی شده

به بدی فکر نکردن عین به خوبی فکر کردن تو نمیتونی 100 درصد مثبت فکر کنی تو فقط باید یادبگیری وقتی که فکرت منفیه فکرتو منحرف کنی به چیزی که دوس داری و چیزایی که میخوای رو جذب کنی زندگیتو توی مشتت بگیری

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
ویساشونو گوش دادم میشه اگر ویسای دیگه دارید برام بفرستید منم میفرستم 28روز شکرگزاری معجزه میکنه  ...

من کانالش رو دارم یه عالمه ویس میذاره خیلی خوبه اگه بخوای ادرس کانالشو میدم 

کانال اصلی خودشه

2740
دیگه حالا اینجوری میگین میترسه فکر منفی باید سریع کنترل کرد که بهش فکر نکرد  وگرنه تو کتاب راز ...

ب کائنات باید اترژی مثبت بدی تا اونام بهت مثبت بازتاب بدن

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
من با کسی دوست بودم ، ولی سره ی مشکلات ازهم جدا شدیم. هیچ جوره ام امکان نداشت دوباره برسیم بهم. من ...

جدیییی چه خوبب منم اصن امکان نداره بش برسم ولی نمیدونم همش فک میکنم قسمتمه و بش میرسم 

من با کسی دوست بودم ، ولی سره ی مشکلات ازهم جدا شدیم. هیچ جوره ام امکان نداشت دوباره برسیم بهم. من ...

منم اولین بار که دیدمش راستش دوسش نداشتم حتی بهم درخواست ندادبود هنوز به دوستم گفتم این پسر انگار قبلا تو زندگیم بود انگار شوهرمه من نمیخوام شوهرم اون باشه انقد باور داشتم اون شوهرمه که اونم کلی جا گشته بود تا پیدام کنه و بهم درخواست داد اصلا نمیدونم چرا دیدمش انگار شوک وارد شده انگار قبلا زندگی کردباشم باهاش 

میشه 

ن اینی ک من میگم مربوط ب چیزه دیگه ای هستش

تو کلاسی ک میرم استادش میگه ذهن چیزای منفیو زود جذب میکنه 

مثلا میبینی ک بعضیا میگن نفوس بد نزن؟ 

چون معمولا چیزای منفی قدرته اینو دارن ک زودتر اتفاق بیفتن

این شکر گذاری ۲۸ روزه رو انجام ندیم ساده شکر گذاری کنیم فرق میکنه؟

کتاب معجزه شکر گزاری نوشته راندا برن عالیه در مورد هرروز برنامه میده حتماً تهیه کنید قیمتش هم بیست و پنج تومن که ارزش معنویش میلیون هاس

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر
[QUOTE=106367037]منم همیشه تو ذهنم ینفرومیبینم از اولین روزیم که دیدم این حسو کردم [/QUOTE من حسی دا ...

دقیقاااا حتی وقتی سر یه بحثای جدا میشن باز مطمعا که برمیگرد ازدواج میکنن

جدیییی چه خوبب منم اصن امکان نداره بش برسم ولی نمیدونم همش فک میکنم قسمتمه و بش میرسم 

میرسییییی ایشالا

مامانه من هیچچچچ جوووره راضی نبود من حتی باهاش حرف بزنم چه برسه ب ازدواج ! 

ولی باورت میشه تازگیا راضی شده ب نامزدیم؟؟؟😄