2737
2739
✳️ تجربه و تغییر مثبت در زندگی 🌹 #راز_کائنات من 19 سالمه و نامزدم 23 یه ساله نامزدیم  ...

قانون جذب کیلو چنده 😒 

پس چرا این همه دختر به احسان علی خانی فک میکنن

براشون برآورده نمیشه 😆😆

عزیز ازدواج قسمته

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینو از کانال برداشتم عزیزم. خودمم تجربش کردم😊😊میشه و اتفاق میفته حتما بله البته اگه صلاحه خدا ب ...

خب من همیشه فک میکنم با شخصی ازدواج میکنم جز اون هیچکس تو ذهنم نمیاد حتی خواب هم دیدم چند بار ک باهاش ازدواج کردم😑😑😑😑

2731
خب راجب روابط میشه توضیح بدی؟ منم میخوام کسی که قبلا بهم علاقه مند بود ولی الان بی تفاوته رو برگردون ...

قانون جذب ینی فکر کردن ب یه موضوع

همیشه ب چیزی ک میخای فکر کن

برای خودت تو برگه یادداشت کن

من همیشه خودمو درکناره ی شخص تصور میکردم ، انقدر ب این ایمان داشتم ک یروزی بهش میرسم تااینکه الان مامانم ب نامزدیمون راضی شد

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
خب راجب روابط میشه توضیح بدی؟ منم میخوام کسی که قبلا بهم علاقه مند بود ولی الان بی تفاوته رو برگردون ...

عزیزم ما تو واتساپ گروه جذب داریم چندتا کتاب ویس و داستانی برگشت معشوق جذب پول

ميشه آيدي كانالشو بدي؟؟؟

کانال درمورد ایده های خانم هاست 

این وسطا چنتام ازاین تجربه قانون جذب میزارن

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2738
قانون جذب ینی فکر کردن ب یه موضوع همیشه ب چیزی ک میخای فکر کن برای خودت تو برگه یادداشت کن من همی ...

میدونم قانون جذب چیه خودمم یه سری تمرینات دارم انجام میدم خیلی حسم رو خوب کرده اگه کسی بخواد میگم تمرین چیه 

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

[QUOTE=106366242]قانون جذب کیلو چنده 😒  پس چرا این همه دختر به احسان علی خانی فک میکنن براشون برآورده نمیشه

گلم این تجربه کسیه تو کانال بود

فکره الکی ک بدرد نمیخوره

باید ایمان داشته باشی بهش ، با خلوص نیت

عزیزم ما تو واتساپ گروه جذب داریم چندتا کتاب ویس و داستانی برگشت معشوق جذب پول

شما با استاد خاصی قانون جذب رو اموزش دیدین؟ یا خودتون مطالعه کردین؟

چون من خودم فایل های دوره اقای شریفی رو گوش میدم بی نظیره

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
خب من همیشه فک میکنم با شخصی ازدواج میکنم جز اون هیچکس تو ذهنم نمیاد حتی خواب هم دیدم چند بار ک باها ...

میشه ایشالا یروزی

فقط هیچ چیزه منفی ب ذهنت نیار ک اگه ۱۰ تا فکره مثبت کنی  و ناخوداگاه  یدونه فکره منفی بکنی ، ذهنت سریعا اون یدونه فکره منفیو جذب میکنه

چیزای منفی سریع جذب میشه

ایشالا ک بهش میرسی البته اگه صلاح باشه