2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سرتو گرم خودت کن منم خیلی ادم احساسی و وابسته ایم 

ولی الان سعیم براینکه وقتمو برای خودم بزارم درسم کارم تیپم قبافم باشگاه ام تودرس میخونی یا کار یاباشگاه میری؟

وقتےکہ یوسف برنخواهد گشت بابويےپیراهن چہ خواهے کرد؟؟؟  

منم خیلی وابسته بودم

آنقدر این وابستگی یه طرفه شد که یه دفعه دیدم

خیلی بد دل کندم

و دل بریدم

انشاالله شما این جوری نشین

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

حتما کم کن

اول اگه رانندگی نمیکنی حتما انجامش بده و اگه وسعتون میرسه یه ماشین برای خودت بخر

حتما سعی کن یه درامدی داشته باشی یا حداقل یه پس اندازی که برای چیزهای کوچیک ازش درخواست نکنی

و اینکه سرت رو به چیزهای خوب گرم کن مثل کتاب خوندن فیلمهای قوی سینمایی زبان خوندن یا ادامه تحصیل که هی حواست بهش نباشه و بهش زنگ نزنی

و هر چند وقت یه بار یه تفریح حتی شده دو ساعته  در حد کافی شاپ هم شده با دوستهات یا با بچه ات ، اگه داری ، بدون اون برنامه ریزی کن که ببینه میتونی بدون اون هم گاهی از زندگی لذت ببری

2738
منم خیلی وابسته بودم آنقدر این وابستگی یه طرفه شد که یه دفعه دیدم خیلی بد دل کندم و دل بریدم ...

چجوری خودتو دل کندی بمنم بگو

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
ببین،،،، تو مواقع خوبی باهاش مهربون بلش ولی اصلا بوس و بغل ایتها از طرف تو نباشه،،، کلاس ثبت نام کن، ...

دقیقا برعکس از طرف منه

بعدم تو دعوا ی قشرقی ب پا میکنه 

همبنجور الکی میخاد بره از خونه بیرون

بعدم میره رومخم وقتی قهریم میره پیش مادرش رسوایی ب بار میاره

سرتو گرم خودت کن منم خیلی ادم احساسی و وابسته ایم  ولی الان سعیم براینکه وقتمو برای خودم بزارم ...

قبلا سرکار میرفتم 

اما الان حاملم بیخ خونه افتادم اق

دقیقا باید همینجوری کرد 

چجوری خودتو دل کندی بمنم بگو

خیلی سخت بود

ولی وقتی حس کنی رابطه یه طرفه است خودت یه جا کنده می شی 

اولش رفتم مسافرت 

حیلی کم زنگ زدم 

از وقتی هم اومدم حرف نمی زنم باهاش 

فقط سلام نه اینکه قهر باشیم

شاید مثل خواهر برادری که با هم سر سنگین هستن

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
2706