2737
2734
عنوان

عددبتای کم

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 64 پست
عزیزم شاید تازه یک ماهت باشه معلوم نیسو تا الان نفهمیدی بارداری دلیل نمیشه ۳ ماهت باشه

شاید،انشالله ک همینه

داری میای قدمت رو چشمامون کاکل زری مامانو بابا😘😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانما نتیجه ی بیبی چک بعد ده دیقه تغییر میکنه ؟ 

ن اگ مثبت شد احتمالا بارداری بتا کمه.چند روز دیگ بزن .

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
خانما نتیجه ی بیبی چک بعد ده دیقه تغییر میکنه ؟ 

تا دودیقه بعدش جواب درسته.بعدش اشتباهه 

البته اگه مثبت تا آخر مثبته اگه منفی هس میگن اگه زیاد بمونه خطش پررنگ میشه

2728
فردا وقت دکتر دارم.من احتمال میدم با این بتا جنین دیده نشه. چون یکی از کاربرا گف بتام1000بود فقط ساک ...

ربطی نداره عزیزم این امکان هست پریود نشده باشی ولی تخمک گذاری کردی باردار شدی باشی الان سه ماهت نباشه کمتر باشه ولی حتما فردا سونو دکتر برو

ن اگ مثبت شد احتمالا بارداری بتا کمه.چند روز دیگ بزن .

من بیبی زدم نمیدونم عجله کردم یا چی اول نشون نداد ولی بعد دیقه دوباره نگه کردم مثبت بود میخوام ببینم الان نتیجه مثبته یا ن 

برای همه ی چشم انتظارا دعا کنید 😊
ربطی نداره عزیزم این امکان هست پریود نشده باشی ولی تخمک گذاری کردی باردار شدی باشی الان سه ماهت نباش ...

مرسی عزیزم.حتما فردا میرم

2740
من بیبی زدم نمیدونم عجله کردم یا چی اول نشون نداد ولی بعد دیقه دوباره نگه کردم مثبت بود میخوام ببینم ...

اره عزیزم بارداری.مبارک باشه 😙😙چند روز دیگم صبر کن برو ازمایش خون

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
نه اصلا.مرسی از راهنماییت عزیزم

خواهش میکنم برای من این اتفاق افتاد ۴ ماه پریود نشدم بعدش فهمیدم باردارم ولی سونو ۸ هفته نشون داد دکتر گفت حتی اگه پریود نشی امکان تخمک گذاری و بارداری هست

خواهش میکنم برای من این اتفاق افتاد ۴ ماه پریود نشدم بعدش فهمیدم باردارم ولی سونو ۸ هفته نشون داد دک ...

کاش مال من مثل تو باشه خیلی نگرانم

2706