2737
2739
اکیپ بی جیگر که صفا نداره بگین بیاد😁 جیگرمممممم جیگرمممممم جیگرمممممممم😐

قطع کاربری شده

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند تا ادم شوخ طبع تگ کن اینجا 

توم تگ کن خب بچه های اونورم تگ کن دوستاتم بیار

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2728
حالم خوب نیست خواهر 

به خدا که حال منم خوب نبود گفتم بیام یکم بگیم بخندیم خوب شم

2740
پسرم رفت بیرون گفتم گم شده خودشو قائم کرده بود عین سگ زدمش پیداش کردم 

خب حالا ولش کن دفعه ی دیگه یاد میگیره نگرانت نونه.بعضی وقتا لازمه.مگه ما از ننه باباهامون کتک نخوردیم؟بزرگ شدیم یادمون رفت  

خب حالا ولش کن دفعه ی دیگه یاد میگیره نگرانت نونه.بعضی وقتا لازمه.مگه ما از ننه باباهامون کتک نخوردی ...

نمیدونی چه حالی شدم افتادم زمین خواستم خاک بریزم تو سرم منو شوهرم دعوامون شد خواستیم همو تیکه تیکه کنیم 

؟🖤🥀
نمیدونی چه حالی شدم افتادم زمین خواستم خاک بریزم تو سرم منو شوهرم دعوامون شد خواستیم همو تیکه تیکه ک ...

خب ولش کن حالا که بخیر گذشت

2706